Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a legnagyobb hülyeség,...

Mi a legnagyobb hülyeség, amit részegen csináltál?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 14:35
1 2
 1/13 Shai-Hulud ***** válasza:
Még tovább ittam.
2014. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem voltam még részeg, ha lettem volna, arra meg biztos nem lennék büszke, hogy arról meséljek. :)
2014. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Bementem a városi rendőrségre és feljelentettem magam.
2014. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak az,hogy a házi buliban mindenki(lányok és fiúk egyaránt) ölébe bemásztam és elvileg (ezt másnap mondták) mindenkit ölelgettem,puszilgattam :D :D De amúgy ez 1x történt meg akkor nagyon részeg voltam. Azóta figyelek és nem csinálok hülyeséget.Mondjuk legjobb barátnőm nem is engedné!! Nélküle lehet nagyon sok hülyeséget csinálnék.A fentebbi bulinál,még nem is ismertem legjobb barátnőmet.


22/L

2014. okt. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
TESCO elött dobtam sárgát, nem kevés ember elött (szüreti fesztivál révén este is sokan voltak ott)
2014. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A főtéren felmásztam a Kossuth-szobor lábához és szónokoltam a népnek :S
2014. okt. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom (férfi) mesélte,hogy összebarátkozott egy idősebb pasival, aki rábeszélte, hogy menyjen vele és a családjával nyaralni.

A kocsmából reggel hazamentek, bepakoltak a kocsiba a családdal és 2 napra leléptek a Balatonra a hapsi üdülőjébe.

Párom itthon hagyta a mobilját. A családja meg a barátai már a rendőrséggel kerestették. A drágám 2 nap után kipihenten, frissen, hazatért a nyaralásból. Azóta is ezen röhögnek.

2014. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Megb#sztam Esztert.
2014. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Letapiztam 1-2 csajt

2. Trafóház tetején szexeltem (máig nem értem hogy vert meg az áram :D )

3. fél üveg abszint után azt hittem kinn vagyok a kertbe és pisilhetek... nem mert benn voltam a szobában.

4. Tábla lopások tömkelege.

24 éves koromban azt mondtam magamnak többet nem emelek a számhoz alkoholt, mert iszonyú barom vagyok piásan, pláne úgy hogy józanul elég kimért és normális vagyok...


26/F

2014. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

-Összeverettem magam

-Lehánytam egy pár WC ülőkét. Vagy sokat.

-"Poénból" végigkúsztam egy forgalmas utcán. Tudtam járni, csak viccesebbnek tűnt a kúszás.

-Beküldtem egy férfit italért egy boltba. Már nagykorú voltam.

-Felirattam magam egy párt közvéleménykutató-aktivistájának listájára.

-Az a bizonyos aktivista meginterjúvolt a politikai nézeteimmel kapcsolatban. 25 perces kiselőadás. Rájött, nem is csípem én annyira azt a bizonyos pártot. De azért felírt a listára.

2014. okt. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!