Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valakinek valami ötlet?...

Valakinek valami ötlet? Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Na az a helyzet, hogy van egy fiú aki tetszik. (Tudom máris rosszul kezdődik így előre is bocsi a kamaszos rinyálásért:D) Az a lényeg hogy tudom hogy tetszettem neki meg nekem is tetszett de nem jöttünk össze, mert még túl fiatalok vagyunk. Nem is akartam összejönni vele csak annyit, hogy beszélgessünk és tudjam hogy őt nem zavarja ha én odamegyek hozzá vagy ráírok. Na ez volt egy olyan 2 hónapja és ez nem jött össze:D. A Facebook beszélgetéseink elmaradtak, igaz ha találkozunk akkor rendes meg minden de én akkor is el akarom felejteni. Valami ötlet, hogy hogyan? Jó ez így visszaolvasva nagyon hülyén hangzik:D és tudom, hogy ha én nem tudom akkor ti honnan tudjátok de hátha volt már valaki hasonló helyzetben.

2014. okt. 12. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Az idő, és jön majd a következő, aki feledteti. És persze az élet többi dolga, tanulás, munka, sport, hobbi, barátok.
2014. okt. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy minden héten találkozunk mivel egy helyen sportolunk:D de szerencsére legalább nem egy iskolába járunk:D
2014. okt. 12. 19:42
 3/5 A kérdező kommentje:
És egy baráti társaságban is vagyunk:D
2014. okt. 12. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Akit én akarok ki verni a fejemből az az oszálytársam://
2014. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajj:-/ akkor nekem még szerencsém van. Te mindennap látod. Sok sikert az akcióhoz! Én tényleg sejtem mit érezhetsz:-/
2014. okt. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!