Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnék barátokat/havero...

Hogyan tudnék barátokat/haverokat szerezni, ha nem vagyok valami szóhajcsár?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, most kezdtem a gimit. Az osztály az általános iskolai emberekből áll, így kb ismerek Mindenkit. 1-2 emberrel szoktam csak nagyon haverkodni, de a legjobb barátom a régi osztálytársakhoz csapódott, a masik "haverom" meg csak hülyeségekről tud beszélni, és egyfolytában követ szünetben. Picit visszahúzódó, negatív világszemléletű ember vagyok, de sokat szoktam nevetni. A Facebook szoktam beszélni pár ismerőssel, de az kimerül annyiban hogy miújság, lányok, filmek, stb. Másik gimis osztály pedig teljesen ismeretlen. Hogyan kéne ott, illetve a Facebookos ismerőseimmel elmélyíteni a kapcsolatot? Tudni kell rólam, hogy neten sokkal jobban megnyílok, mint élőben. Illetve azért nem megyek eljárni szórakozni, mert szerintem ez befolyásolná a jegyem, berugnék, stb. Szüleim elengednének, csak discoba, italozós helyekre nem, mert az apám régebben ivott, és én sem akarok olyan lenni.

2014. okt. 13. 22:20
 1/1 anonim válasza:
Szia nemvagyok egy nagyon okos ember de beszélj mindenkivel egy kicsit és rájössz kivel lehet.
2014. okt. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!