Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az osztályban nálunk csak...

Ha az osztályban nálunk csak fiúk vannak és két lány akkor milyen lesz a szalagavató?

Figyelt kérdés
Nekem semmi kedvem nincs az évfolyamból másik osztályban lévő lányokkal táncolni, akiket nem is ismerek. Még 2 év van a szalagavatóig, csak felmerült bennem a kérdés, egyébként kötelező elmenni? Mert ha ez csak ilyen formalitás én inkább kihagyom ezt a táncolósdit..

2014. okt. 18. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szalagtűzésre érdemes, az osztálytáncot meg kihagyod. Én is kihagytam. Kb ugyanez volt a felállás nálunk is 32 fő ebből 5 lány. Betanultak valami ugrálást, de én nem vettem benne részt.
2014. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A szalagtűzés az pontosan micsoda? Igazából nem értem az egésznek a lényeg, ha már van ballagás az iskolában akkor ennek mi a célja..?
2014. okt. 18. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a szalagtűzésen kapjátok meg a szalagotokat :) nálunk amúgy hasonló volt az eset, de mi lány iskola vagyunk(a diákok kb 80%-a lány) és a fiúhiányra való tekintettel a keringőhöz lehetett hozni külsőst is. meg kell kérdezni, hogy engedik-e hogy egy ismerősöddel táncolj.
2014. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nalunk 10 osztály,abbol 3ban voltak lányok.ogy nalunk is lehetett külsős.volt egy osztály ahol egy lany,de nalunk drle fele volt.nalunk pl igy oldották meg h az egyik Osztály Chippendale rlt táncolt.jó buli volt.ahol 1 lany volt ott kankan volt.
2014. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. fordított arány volt, négy fiú és vagy húsz lány. A páros táncot én se vállaltam, nem is tudtam volna hirtelen egy ráérő fiút találni. Semmit nem veszítettem, hogy kihagytam a páros táncikálást, a szüleim meg csak örültek, hogy nem kell ruhát bérelni.
2014. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 24 fiú + 1 lány volt a felállás. Volt olyan osztály, ahol nem volt egy lány se. A mi iskolánk úgy oldotta meg, hogy nem osztálykeringők voltak, hanem évfolyamkeringő. Tehát egy, max két keringő volt az elején meg a végén, és csak az keringőzött aki akart. De minden osztálynak volt külön osztálytánca, szóval nagyjából mindenki volt a színpadon legalább egyszer. Ha nálatok is ilyenek az arányok, akkor csak van valami bevett szokás. Régebben pl egy lányiskolával állt össze a suli, egyszerre volt a szalagavató, és mindenkinek volt párja. Kérdezd meg a tanárokat, vagy menj el az ideire, és meglátod, hogy hogy megy ez.
2014. okt. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, ment a zöld mindegyikőtöknek!
2014. okt. 18. 18:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy akkora tragédia lenne, ha egy másik osztályba járó lánnyal kellene táncolni :) Milyen évfolyam ez, hogy egymáshoz sem szóltok?

Persze nem kötelezhetnek rá, hogy táncolj, sokan kihagyják és ugyanolyan teljes az életük, mint azoknak, akik táncoltak :)

2014. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva van, 17 lány van meg 5 fiú, és mi külsősöket hívunk.
2014. okt. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!