Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell ismerkedni?

Hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nekem nem megy az ismerkedés, mindig az a vége hogy le akarnak koptatni, kinevetnek a hátam mögött, rosszabb esetben híresztelnek rólam dolgokat. Így elég magányos vagyok, és sokan még utálnak is.

Meg kéne már tanulnom eredményesen ismerkedni, tudtok tanácsokat adni?

Hogyan lehet egy vadidegenből ismerős, úgy hogy ne legyen benne semmi furcsa?


2014. okt. 25. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2014. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
18/F
2014. okt. 25. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáld a dolgokat a humoros oldalukról megközelíteni. Ne legyél sablonos, mert azt senki se szereti.

Neked is ha van egy telefonod, és egy új/jobb telefon után vágyakozol, akkor nem örülnél, ha karácsonyra kapnál egy ugyanolyan telefont, mint ami van.


A humorral is inkább úgy bánj, hogy ne csak te nevess ezeken, hanem ő is. Szóval ha megkérdezed miújság és ő azt mondja, hogy semmi, akkor ne kezdj el azon viccelődni, hogy: "mennyire semmi? nagyon semmi? :DD mert az már valami :DDD szóval miújs? tudom, hogy van valami xDD"

Mert ez csak neked lesz vicces, de ha magadba nézel, akkor rájössz, hogy neked se.


Leginkább ennyi a 'titok'. Lehetsz néhány esetben sablonos, elsütheted ugyanazt több embernél is, ezért nem fognak fekete mágiát olvasni rád. Az az egyetlen lényeg, hogy ne legyél unalmas, mert te magad se szeretnél unalmas emberrel társalogni:

-szia :D

-szia

-mizu? :D

-semmi veled?

- semmi :D

- az jó..

- aha :D és mi a kedvenc színed? :D

- kék

- nekem a zöld, utálom a kéket :D

- aha az jó

- :D

2014. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt kihagytam, hogy ne játszd túl magad, mert az se igazán jön be.

"Hogy telik a napod, e szép tavaszi napsütéses reggelen, amikor a madarak dugják egymást a fákon, és egész nap csak azt hallom, és a saját gondolataimat se tudom követni -.- na jó nem, csak a szomszéd fúr"


Ez pl. jó, de az elején még nem annak szántam :D

2014. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gömbicica ***** válasza:

nincs valami kedvenc hobbid? sport.... egyéb?


Ismerkedni ugy ne akarj, hgoy kimész az utcára, és szia én vagyok xy és te? stb.


Keresd meg magadban mi lehet az a tulajdonságod, amiért szerinted "le akarnak koptatni, kinevetnek (?) utálnak" stb.


Tanulsz még?

2014. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!