Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc napszakotok? és miért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 7. 21:35
1 2
 1/14 anonim válasza:
A délután. Csak úgy.
2014. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az este, szeretem, hogy sötét van, és viszonylag nyugodt minden.
2014. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Reggel, ha eleget aludtam :D
2014. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ebédidő
2014. nov. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindegyik percét szeretem egy napnak. A reggel azért, mert akkor hallom kint a madarakat, és a hűvös hajnali szelet, délelőtött mert akkor "ébrednek föl" a homo sapiensek és érdekes láttni, hogy egyik percről a másikra tömnek a metró megállók. A délben az ebéd a legjobb, mert akkor tájt észre vehető a kávézókban/éttermekben ülők, legyen azok barátnők találkozása egy hosszú nyaralás után, vagy egy frissen ismert randevúzó pár. Az ebéd egy olyan étkezés, ahol a sulli menzán és az egyetemi büfékben egyaránt társasági szórakozás lesz.

Dálután mint a szorgos hangyák vissza mászunk munkánkba/tanulásunkba legyen az otthon az iróasztal fölött, vagy a munkahelyünkön lévő irodában. Ekkor derül ki, hogy ki inkább szórakozásra ki inkább szorgalmasságra hajlamos.

Aztán az este -talán mind közül a kedvencem. Ilyenkor miután letudtuk a munkát, jön a szórakozás. Az a normális-szerintem-, hogy ha valaki olykor olykor (vagy "többször töbsször") elmegy egy kis belvárosi kiruccanásra a barátaival -és az este tökéletes időpont, mert tudjuk, hogy ekkor ér rá a többség.

De a laza "semmittevő" esték annál jobbak. A vacsora, egy újabb közösségi program, és ezután vonul el a család tagjai szobájukba, ki egy kis magányra ki egy "kettesben" gyertyfényes beszélgetésre. Az egész egy végtelenül meghitt alkalom a Jazz CD-k előkeresésére, és egy kis relaxáslásra a könyvünkkel, vagy a TV előtt.


Hát ezek után nehéz megmondani mi a kedvencünk. :-)

2014. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Este, szeretem nézni a csillagokat és a holdat.
2014. nov. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem is az este, az esti fények miatt.
2014. nov. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2014. nov. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Lássuk: a késő esti időszak, mert az van előttem, hogy talán holnap jobb lesz, mint a mai nap volt. Aztán jön a reggel, és minden ugyanolyan marad...
2014. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hajnal 2-4 mert minden olyan kihalt és csendes
2014. nov. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!