Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudok Interpalson...

Miért nem tudok Interpalson üzit küldeni?

Figyelt kérdés
Vissza akartam írni egy lánynak, de azt írta ki, hogy meg kell erősítenem az e-mailomat. Hol vagy hogyan tudom megerősíteni? Sürgősen válaszra várok, mert nem akarom, hogy azt higgye, hogy direkt nem írok vissza :( Köszönöm.

2014. nov. 13. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Kaptál egy e-mailt, ami ezt tartalmazza:


Hi xy!


You are receiving this email because you have requested that your activation link be resent. Thanks for registering for an account at InterPals (www.interpals.net). You are just one step away from becoming an active member on the world's leading penpal site!


To activate your account, click here or copy and paste this link into your browser:


[link]


Your Interpals username is xy. When other members send you messages you will receive a notification by email. You can turn off such notifications by modifying your privacy settings here.


Other members cannot see your e-mail address. We do not spam and this may be the last e-mail you receive from us. You will however, receive a notification e-mail if another member e-mails you, if something has changed on our site, or if something is wrong with your profile.


Thanks and happy penpalling!


The InterPals Team

[link]

[link]

[link]

This message was sent to xy@mail.com. You are receiving this email to confirm that you created an account ("xy") on InterPals. If you do not wish to receive this type of email from InterPals in the future, please click here to unsubscribe. InterPals, LLC. 2885 Sanford Ave SW #15499, Grandville, MI 49418


A "here"-re kell kattintani.

2014. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. nov. 13. 16:57
 3/9 anonim válasza:

Szeretnék segítséget kérni..

Nálam is az a probléma hogy meg kell erősítenem az e-mailt, de nem kaptam és hiába próbálkozok nem sikerül.

2017. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 várj egy kicsit, ahogy látom, épp szarakszik az oldal.
2017. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Már egy napja próbálkozok vele és semmi :( Regisztráltam másik e-mailel is arra se küldte, nem tudom mi lehet a baj :/
2017. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Interpals sajnos ilyen, az oldal mint ötlet jó, és jól ellehet beszélgetni emberekkel, még ha az arabok előszeretettel is zaklatják a lányokat (persze van tiltás is országokra), de kb mindig van vele valami gubanc, tegnap nem néztem rá, de most speciel alig akarja betölteni az oldalt, jó 10 percig, ráfrissítek, és megint errorozik.
2017. jan. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Arra is gondoltam hogy az gmail lehet a baj, vagy ez nincs megszabva milyen e-mailel érdemes regisztrálni?
2017. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az tuti nem lehet baj, nekem is gmailem van, és mindent megkapok, viszont úgy látom, hogy már jó az oldal, esetleg próbáld meg most, hátha :)
2017. jan. 30. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sikerült végül, köszönöm a segítséget! :)
2017. jan. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!