Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet gyógyítani a...

Hogyan lehet gyógyítani a kisebbrendűségi komplexust férfinél, már túl a középkoron?

Figyelt kérdés

Édesapámról van szó. A lényeg, hogy vidéki származású és amikor előjön ez nála, akkor ha valaki értelmesebbet mond ő nála, akkor hőbörög meg próbálja az ember hangulatát lehúzni és támadni is szavakkal és panaszkodni mikor édesanyám vagy más van, így ezzel lejáratni engem.


Sajnos nem tudunk vele mit kezdeni mert még ő a családfenntartó, de meg van róla győződve, hogy ő a legokosabb és amit mond az csakis úgy van ahogy mondja és amikor mondja. Képes még azzal támadni, hogy én vagyok a legokosabb és amit mond az csakis úgy van ahogy mondja és amikor mondja.


Tudom picit zavaros, de tényleg így van. Eltanulta ezt valahonnan és hibásan a másikról mondja ezt el.


Köszönöm ha valami tanácsokat tudnátok írni. Tudom ,hogyha a betegnek nincs belátás és nem megy el magán változtatni, akkor nem is lesz semmi, de mégis mit lehet tenni, amikor még erre sem képes. A házasságot módosítani már felesleges és jelenleg nem vagyunk oylan helyzetben sem, hogy szétszakadjunk.

Elfogadás lenne a megfelelő. De nem tudom, hogy HOGYAN?!?!?!


2014. dec. 1. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre megoldast de ha rajosz legyszi szolj nekem is, elore is koszonom
2014. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ismerős jelenség, tapasztaltam én is, amikor olyan társaságba próbáltam bekerülni, ahová nem igazán voltam való. Nem bántásból akartak tesztelni, csak be akartak vonni egy beszélgetésbe, de érdemben nem nagyon tudtam hozzászólni.

Tehát ha az ember érzi, hogy nem akarják evvel bántani, és önmagától jön rá, hogy bizonyos képességek híján van, az úgy valamennyire helyére rakja az önértékelést.

Bár egy korosabb, hatalmas egoval rendelkező embernél lehet, ezt elég sokszor el kellene játszani.

2014. dec. 2. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy önértékelésbeli probléma, de mint nem pszichológus meg semmilyen ilyen irányú végzettség nélkül én szerintem ezt egy nem szimpatikus társaság is kiválthatja, mert ha visszagondolok velem is voltak, de már régen egyszer egyszer...
2014. dec. 2. 15:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Mellesleg azt elfelejtettem írni, hogy állandóan a híradót nézi a rémhíreket mindig. Ki ölt meg kit, ki halt meg hogyan és mindig mindig azt az átkozott dobozt nézi, ez a szórakozás neki! Irigylésre méltó.
2014. dec. 2. 18:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Éjszaka jártál le és fel a földszintről mint egy hódkórós.


Komolyan valaki írjon már erre valamit, mi lehetne a megoldás, hogy a családot ne TERRORIZÁLJA??? KÉREM!!! VALAKI!!!

2014. dec. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!