Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » BVB Army! Ti mit gondoltok...

BVB Army! Ti mit gondoltok erről? Érdekelne a véleményetek. (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy olvastátok-e már ezt a cikket...


[link]


Mi a véleményetek? Szerintetek önszántából adta át a díjat?



2014. dec. 17. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Édesem. Andy az egyik legjob ember a világon. Minden gesztusa kedves. Semmi rossz akarat nincs benne. Persze, hogy önszántából:)

14/L

2014. dec. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom hogy Andy alapjáraton egy nagyon kedves ember, de ez hülyeség! Gondolj csak bele: nyersz egy díjat, amiért már hónapok óta keményen dolgozol, és még 2 perce sem kaptad meg máris azon jár az eszed, hogy melyik rajongódnak tudod lepasszolni. Ez tök logikátlan! Ennek nincs semmi értelme. Jó, most jöhettek azzal, hogy Andy nagyon nagyon jófej, meg kedves, meg önzetlen, de...nincs az az épeszű ember, aki ilyen döntésre szánja el magát, saját akaratából. Szerintem a menedzsere mondta neki hogy adja át a díjat, mert így még több tinédzser lány fog rajongani érte.


Amúgy én is BVBArmy vagyok, és én is imádom Andyt, de szerintem ez nem az ő döntése volt. Ez csak az én véleményem...

13/L

2014. dec. 23. 00:01
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen önszántából adta át a díjat az egyik rajongónak, hiszen a siker amit elértek azt csak a rajongóknak köszönhetik így úgy gondolta ezt a díjat a rajongók érdemlik meg. :))
2014. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!