Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki hogyan fogja búcsúztatni...

Ki hogyan fogja búcsúztatni az óévet? Kinek milyen programja van holnapra?

Figyelt kérdés

Én itthon leszek a családommal. Egy átlagos nap lesz, mint a többi. Délelőtt egy kicsit tanulni fogok, este pedig tv-t néni, netezni, facebookozni stb. 19/F

Írjátok le a korotokat és a nemeteket is!



2014. dec. 30. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Felkelek késő délelőtt, eszek, pihenek, aztán délután megnézek egy filmet, elkészülök és elmegyek barátnőmhöz házibuliba :)


17l

2014. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Házibuliba megyek a haverokkal, barátnőinkkel. 25/f
2014. dec. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én is mindig otthon vagyok, utóbbi években ráadásul egyedül is.

Lassan az életét feladó 26F

2014. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Itthon leszek egész nap :)

Pihenek, filmezek, este gépezem, virslit eszek :D

2014. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is idehaza leszek sajnos. Tavaly is így volt, sok barátom volt, de ahogyan vége lett a sulinak meg a másik hobbim is ellaposodott így sok barátommal elhidegültünk egymástól. Én a szilvesztert ovis korom óta a legjobb gyerekkori barátommal és családunkkal ünnepeltük közösen. 2 éve ez véget ért, én akkor buliban voltam egy akkor új baráti társaságommal, a gyerekkori haveromat meg befogták dolgozni abba a kocsmába ahol többnyire hétköznaponként szokott lenni suli után hogy legyen egy kevés pénze, utána mi valamin összebalhéztunk így ez is megszakadt. Barátnőm nincs, nagyon nincs senki akivel alapból eljárhatnék, 3 netes barátom van mindhárom csaj de messze laknak. Akivel el lehetnék ő hozzájuk sajnos nem mehetek mert áll náluk a bál a családnál, és ő sem tudna ide eljönni mert fél a balhétól. Így ismét egyedül leszek a szüleimmel annyi hogy picit módosabb alkalomhoz illő kaja lesz, lesz süti falás aztán kb ennyi este bontok egy üvegpezsgőt abból iszok amennyi jól esik és netezek meg nézni fogom a TV-t

Egy haveromhoz elmehetnék de nem akarok zavarni mert fél éves kisgyerekük van és a lakás meg túl kicsi ahhoz hogy zavarás nélkül ellegyünk.


ez van már megszoktam az egyedüllétet, persze szívesen ismerkednék de sajnos ezek balul sülnek el pechemre. Ha lenne legalább barátnőm vagy egy jó barátom akivel el lehetnék már nem lenne nekem unalmas. Munkahelyemen sok kollégám van akikkel jóba vagyok, de ők javarészt már családosok ketten otthon lesznek családjukkal, egyik elutazott rokonaihoz, másik meg nem megbízható. meg amúgy is idősebbek nálam, de mindegy jó nekem így :)


22/F

2014. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3.-nak


Azért az életed ne add fel, mert az élet igenis szép :) próbáld meg meglátni a pozitív dolgokat, biztosan vannak a te életedben is pozitív dolgok :) nem lehet minden mindig jó, biztosan fognak még jó dolgok történni veled, csak légy türelmes, ha szeretnél, írj privátot és beszélgethetünk :)

2014. dec. 30. 22:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Hosszú idõ után a legjobb napom lessz. Ezt az èvet a hozzá mèltò módon zárom. 17/F.
2014. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nappal meló 16:30ig, este alvás.


26F

2014. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én felkelek délben, úgy nagyjából semmit nem csinálok egész nap, majd este egyedül leszek itthon, eszem-iszom és nagyon durván lemegyek depibe. Nem így volt tervezve, de visszamondta a haverom, így ismét csak marad a magány, miközben mindenki boldogan bulizgat, társaságban van.


Életet szintúgy egyre inkább unó 22/F.

2014. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek sehová. Egyrészt, engem nagyon taszít az, hogy egy csomó, felszínes emberrel bulizgassak, s váljak full-részeggé, többezer forintot elköltve. Másrészt, nem is nagyon lenne kivel elmennem. Én szívem szerint kettesben lennék valakivel, esetleg néhányan összegyűlni, kártyázni, filmet nézni, beszélgetni. Vagyis, hogy az este egymásról szóljon, ne pedig a mertéktelen ivásról. Persze, tudom, túl maradi vagyok. Tavaly sikerült egy ilyen estét kreálnom, az akkori legjobb barátommal, kit mostanra elsodort mellőlem a sors. Nagy ürességet hagyott hátra, de ez a kérdés nem erre vonatkozik.

Tehát itthon leszek, eszem-iszom a valamivel emelekdetebb színvonalú "menüből". Olvasok egy szuper könyvet, amit ma kezdtem el, de szerintem holnap be is fogom fejezni. Továbbá befejezem azt a napló-szerű írásomat, melyben az elmúlt évről tartok számadást; egy hónapot egy oldalon fejtek ki. Végül, 22 ora körül megnézem a kedvenc filmsorozatom befejező, dupla-részét, melyet már május ota halasztok, mert "nem akarom, hogy vége legyen" De, lévén vége az évnek, legyen vége a sorozatnak is.


Szavazzatok le, ha nincs igazam, de szerintem mi, kik ide írunk (leszámítva persze a tökéleteseket, kik mennek bulizni), mi mindnyájan kissé elveszett emberek vagyunk, akik ilyen és ilyen indokokból adódóan egyedül lesznek szilveszterkor. Valljuk be, ez a "ez is csak egy olyan nap, mint a többi" - história meglehetősen önámító. Nem, ez nem olyan nap, mint a többi - hisz véget ér egy év, s kezdődik egy új, mely megannyi, ismeretlen jót és rosszat tartogat számunkra. De ez az ünnep mégis alapvetően egy boldog nap, amikor az emberek -általában családon kívüli- társaságba verődnek, hogy a legkedvesebb barátokkal, illetve szerelmükkel várják az éjfélt. Csak sajnos napjainkra a Szilveszter semmi másról nem szól csak a piálásról s a felszínről. Facebookra kép kiposztolva, hajcsi belőve, 10 rekesz sör megvéve, csak épp az érzések hiányoznak.


Biztos bennem van a hiba. Mindenesetre tök jó lenne veletek összegyűlni s kicsit részletesebben megvitatni, ki miért jutott el ilyen mélyre. ;)


22f

2014. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!