Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szerezzek követőket...

Hogyan szerezzek követőket instagram-on?

Figyelt kérdés

Kb. 3-4 hónapja regisztráltam.22 követőm van, kb.a fele ismerős és a fele idegen ,de mind a 22 engem követett be és nem én őket.Nem tudom hogy hogy szerezzek követőket.Nem kellene több 100 csak olyan 50-100 ig.Nem fogok csak azért bekövetni olyan idegeneket akiknek kint van,hogy follow for follow,és kiírni sem fogom.Aki követ azt visszakövetem,ennyi,de mondjuk nem nagyon aktivizálom magamat. :D 14 képem van fönn,nem tucatok vagy rosszak.

Több kérdésem is lenne:

1.Hogyan legyenek követőim?

2.Az ismerősöket be szokás követni?Na és a távoliakat mondjuk akit látásból ismersz?

3.Ha bekövetem az ismerőseimet nem fogják azt gondolni,hogy na de gáz ennek csak 22 követője van?

4.Az hogy a sz**ba lehet hogy az alattam járó nem éppen népszerű,sőt embereknek is ilyen 100 követőjük van?

5.Ha van egy idegen és bekövetem azért mert tetszik az oldala visszakövet,ha nem az ciki és visszavonjam?

6.Ha bekövet valaki olyan akinek nem szimpi az oldala azt visszakövessem?Ha nem visszavonja?

U.i.

-Bocsi a sok kérdésért.

-Ne offoljatok,ha szánalmasnak tartotok,épp azért írtam ezt a kérdést ,hogy instán ne legyek az.

-Tudom,hogy sok olyan kérdésem furi volt (3,5,6) amit általánosságba értettem.

-pls help me! :)))



2015. jan. 3. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Akinek sok követője van instan az több dolog miatt van


A, nő és a testét mutogatja bikiniben

B, nő és a testét mutogatja bikiniben a tengerparton

C, híres ember. Celeb, modell, stb. Nem csak instan ismert, hanem máshol is

D, valami egyedit alkot, ami még nincs

E, fogta és fiverr.com on vásárolt magának pár 1000 követőt 5$-ért.

2015. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:DDD naaa de most komolyan,de amúgy igazad van :)
2015. jan. 3. 19:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tedd érdekessé a profilodat idegenek számára is. Pl. a tájképek, sminkes, hajas, körmös posztok, kaják, cuki házikedvencek mindig sok lájkot kapnak. Ne felejts el hashtaget használni, minél többet és figyelj arra, hogy jól leírják a képet.

Szerinted nyugodtan kövesd be azt is, akit látásból ismersz, a legtöbben visszakövetnek, nem fognak gáznak gondolni.

2015. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
96%

1. Legyenek jo minosegu kepeid, legyen rendezett az instad. Ahogy elottem is mondtak, hasznalj hashtageket, nekem pl csomo koveto jutt ugy, hogy beirtam a legnepszerubbeket a kepeim ala, es bekovettek emberek. Legyel aktiv, kommentelj, lajkolj, akar ismeretlenek kepei ala. (Inkabb kulfoldiek ala.)

2. En be szoktam kovetni, ha tetszenek a kepei, olyanokat, akiket egyaltalan nem is ismerek, szoval ha bejonnek, amiket posztol miert ne kpvethetned be?:D

3. Dehogy fognak lenezni:)

4. Gondolom tobbet hasznaljak az instajukat. Feltolthetnel nagyobb gyakorigassal kepeket, de szerintem egy nap boven eleg egy kep, hogy ne menj a kovetoid agyara. Meg legyel aktiv, lajkolj, kommentelj masok kepei ala. Bekovetni se muszaj.

5. :DDDDDDD Aranyos vagy:DDDD:) nem ciki, ha nem kovet vissza egyaltalan.

6. Hat ha nem szimpi az oldala, akkor nyilvan ne kovesd vissza. Nem muszaj mindenkit kovetni, aki teged kovet. Lehet, hogy vosszavonja, de az akkor valoszinuleg akkor is visszavonta volna, ha visszakoveted, szoval elmehet a...️

2015. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi,ment a zöld kéz :)
2015. jan. 4. 19:40
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

nekem 60 van.

követek 100 embert.

azt hallottam, hogy ha azt látják, hogy több embert követsz, akkor azt hiszik mindenkit visszakövetsz, ezért fognak bekövetni xd

tényleg használj hastaget,, és inkább kevés, de jó képed legyen.ha küldesz linket, követlek szívesen :)

2015. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
78%
En is bekovetlek titeket szivesen, ha mondjuk privatba leirjatok a neveket:)
2015. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. Készíts érdekes fényképeket! Pl. ne minden fotód témája csak a szelfi legyen, mert az eléggé magamutogatásnak tűnik és azt sokan nem szeretik! Használj hashtag-eket a képek leírásában!

2. Mindkettőre azt tudom mondani, hogy általában szokás, de nem kötelező.

3. Az a gáz, aki erre azt mondja, hogy gáz.

4. Gondolom nem kizárt, hogy folyamatosan hirdeti magát vagy azzal a címszóval követget be embereket, hátha azok visszakövetik. De azt se tartom kizártnak, hogy pont a népszerűtlensége az oka a sok követésnek, mert meglátnak egy képet róla és másnap mindenki rajta röhög.

5. és 6. Nincs szabály arra, hogy aki követ, azt vissza is kell követned és ez igaz a másik félre is.

2015. máj. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
54%

Sokan azt csinaljak h letrehoznak profilokat es bekovetik magukat, meg belajkoljak a kepeiket.

Avval is szerezhetsz sok kovetot h likeolsz, kommentelsz, es akkor valszeg bekovet. De ha bekoveted akk nagyobb az esely ra h visszakovet. :)

2015. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
77%
Szia! Ha még mindig érdekel a dolog, androidra le lehet tölteni a "Top Tags" alkalmazást. Ott vannak a legnépszerűbb hashtagek több témában is. :)
2015. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!