Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen programot tudnátok...

Milyen programot tudnátok javasolni, ahol ismerkedni, barátkozni lehet?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, hiányzik egy jó társaság az életemből, de nem tudom, hova járjak el. Sportra gondoltam, de amatőr, hobbi szinten alig lehet valamit csinálni. Szeretek focizni, floorballozni, kézilabdázni, squasholni, pingpongozni, de ezeket a sportokat partner híján nem lehet csinálni, a csapatsportokat pedig azért nem, mert mindenhol járnak meccsekre, komoly edzés van... (telefonon érdeklődtem, utánanéztem a csapatoknak...)


Valaki tud olyan női kézilabda vagy foci csapatot, vagy pingpong klubot, ahol csak úgy ütögetnek, sportolgatnak csak a mozgás és az élmény kedvéért?

Vagy egyéb labdás sportötleteket, társasjáték klub neveket, címeket is szívesen fogadok!

(fitness, küzdősportok nem jönnek be, egyéb programoknál fontos, hogy ne piálásról szóljon, mert nem iszom és nem dohányzom...)


29/N

(versenyzői múlttal, szóval az alkat és a kondi nem jelent akadályt... )


Előre is köszönöm!



2015. jan. 5. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
az ország mely részén élsz? úgy könnyebb lenne ötleteket adni
2015. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igaz, bocsi, Budapesten.
2015. jan. 5. 18:20
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Én tudok egy jó társas sportot, úgy hívják, hogy szex.
2015. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Előző , csak óvatosan, mert ha ő lesz felül, bitangul lenyom téged! ;)
2015. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmm.. azt hiszem, mégiscsak jó az a küzdősport...
2015. jan. 6. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:
De most mért?
2015. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Esetleg kirándulás? Én is Budapesti vagyok, nagyon szeretek kirándulni, a társaság akivel jártam kb. teljes egészében külföldön van, én vagyok az utolsó mohikán, így én is túratársat keresek, de talán nem olyan nehéz. Ha elmész egy-két ilyen alkalomra egyedül, akkor könnyű értelmes eberekkel összetalálkozni. (Akiknek nem az a hobbijuk, hogy gyakori kérdéseken vezessék le a szexuális frusztrációjukat, és lehet velük értelmesen beszélgetni nyolc sör és két feles nélkül is.) Sok sikert!
2015. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet!
2015. jan. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!