Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tanuljak meg gyorsan...

Hogy tanuljak meg gyorsan táncolni?

Figyelt kérdés
A haveromnak megígértem, hogy elmegyek vele bulizni. Ezzel csak egy probléma van. Nem tudok táncolni. Tudom, hogy sokan úgy mennek oda, hogy nem tudnak de ők valahogy jobban föloldódnak. Nem tudom, hogy honnan tanuljak meg gyorsan nagyon alap tánclépéseket.
2015. jan. 9. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan vagy nagyon alap tánclépéseket?


Amúgy szabadulj be egy diszkóba, igyál néhány felest, a többi jön magától, s ha kis szerencséd van, másnapra te leszel a parkett ördöge...

2015. jan. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, egy diszkóban nagyon kevesen tudnak csak táncolni, és aki tud, az is kitörölheti vele a fenekét, mert az ott játszott elektronikus zenére csak vonaglani lehet.

Te is "vonagolj" (na ennek sincs értelmes felszólító módja, mint az ízleni-nek :D ), és nem lesz semmi gáz :)

2015. jan. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!