Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek lesz meg Vilaghaboru?

Szerintetek lesz meg Vilaghaboru?

Figyelt kérdés

En szemely szerint nagyon tartok tole, nagyon felek,hogy egyszer arra ebredek hogy loveseket hallok es nem tudom mit tegyek hirtelen

(17/l -Nemetorszag)



2015. jan. 10. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, attól nem kell tartani, hogy lövésekre ébredsz. Attól, kell félni, hogy tömegpusztító fegyver hangjára ébredsz:D
2015. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen,lesz.

Ha az előző világégés "emléke" kellőképpen megkopik akkor mindig van/lesz egy hatalom ami valamilyen módon ismét megteszi a kezdő(vagy akár a végső) lépéseket egy újabb "háború" érdekében.

Történelmek során ez az időszak ~ 50-80 év.Ha 1945-80 hoz hozzászámítod ezt az időszakot...hááát:(

2015. jan. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 hat ezzel megnyugtattal koszonom:Dd

#2 koszonom szepen a valaszt:/ en is ettol tartok.. hogy barmi is lesz :c

most is ezen gondolkodom.. sot minden nap.. meg a csalad is neha felhozza ezt a temat es a retreges elkap:l

2015. jan. 10. 17:25
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

...és hát igaznak mondható Einstein "mondása" is:

"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel."

2015. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

...Azért NE legyen mindennapos gondolatod...és ne rettegj!

Nem szabad paranoid elméleteket "gyártani" mert csak belebutulsz!

Ha lesz is...nem nagyon tudsz tenni ellene..

A félelem elhatalmasodása csak a világ gyengíti.

2015. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb nem bombát fognak már dobálni egymásra, hanem himlőt. Nem kell félni. Csendes lesz a környék.
2015. jan. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos lesz, ledobálnak pár atombombát és szevasz. Nem lesz ám annyi szarakodás. 1-2 tömegpusztító itt, kis módosított vírus ott és annyi.
2015. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ugyan már... senki nem olyan ostoba, hogy atomokkal dobálózzon.

A vezető réteg akik a háborút indíthatnák jól élnek. Ezek az emberek szépen megegyeznek egymással. A szegények majd éhen halnak, az átlagosokból szegények, a gazdagokból pedig átlagosok lesznek. Az igazán gazdagok pedig maradnak is azok.

Talán pár polgárháború vagy forradalom lesz.


Amúgy az itteni válaszolókban semmi kalandvágy nincs? Mert ha holnap arra ébrednék, hogy lövéseket hallok, meg elmenekülök városból, teljesen izgatott lennék.

2015. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ja. Biztos, hogy lesz előbb vagy utóbb. De koránt sem lesz olyan hangos mint az előzők. Csendes és emiatt ilyesztő. Nem biztos, hogy az emberek fogják ezt a háborút(mészárlás) elindítani. Szerintem a népesség növekedés aggasztóbb. Elvégre mi történik azokkal az állatokkal amiknek nincs szabályozva a populációja. Éhen hal és természetesen csökken. Vagy a természet egy jó kis vírussal megtizedeli a népet. Az emberek nagy része pedig hiúságának füstjében azt hiszi, hogy mindenható és sérthetetlen és mire észreveszi, hogy változtatni kéne már késő. Tipikus. Szóval szerintem is lesz valami de nem abban a klasszikus formában.Lehet sokan fel se fogják fogni, hogy mi történik. Emiatt viszont nem érdemes aggódni. Szerintem sokkal fontosabb, hogy élvezd az életet, tanulj... Pl én nagyon örülök már egy sétának is a természetben.
2015. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"senki nem olyan ostoba, hogy atomokkal dobálózzon."


Hiroshima és Nagasaki tiltakozik ez ellen a válasz ellen.

2015. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!