Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lehet ez?

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egy visszahúzódónak nem éppen mondható 17 éves lány vagyok. Még sosem volt komoly kapcsolatom, nem járok el bulizni, de ennek ellenére rengeteget járok el otthonról a barátnőimmel. Soha nem ittam még, nem is cigiztem, és nem is áll szándékomban a jövőben ezeket művelni. Tehát nem rosszalkodom, nem csinálok semmi durvát, és őszintén, a felsoroltak helyett inkább olvasok, és élem a saját kis életem. De a körülöttem lévők nem értenek meg engem. Úgy érzem, nem vagyok elég jó. És azt is érzem, hogy lenéznek azért, amiért nem vagyok nyitott az olyan dolgokra, amikre a velem egykorúak szinte kivétel nélkül mind azok. Meg sem próbálják elfogadni, hogy más vagyok. Hogy nem úgy viselkedem, mint a velem egykorúak. Csak belém kötnek, kérdőre vonnak, próbálnak belevinni és rábírni a hülyeségekre, mert szerintük így nem élek, nincs életem, és így soha nem is lesz. Szerintük ez nem normális. De nem értem… Nagy szám van, rengeteget nevetek és beszélek, szeretek eljárni otthonról, próbálok ismerkedni és nyitni mások felé, és igaz, elég hangos, felszabadult vagyok, de inkább a jegyeimre és a továbbtanulásra koncentrálok jelenleg... Miért baj ez? Miért nem fogadnak el így? És miért néznek le, amiért még mindig szűz vagyok?

2015. jan. 18. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem. Mármint azt, hogy ez téged miért foglalkoztat? Ha meg vagy elégedve az életeddel, ne hagyd, hogy mások belerondítsanak, éld a saját tempódban, ahogy jól esik. Jól érzik, vagy csak azt hiszik jól érzik magukat és ezt a közös érzést szeretnék átadni neked. Épp ezért ne is bosszankodj ez miatt, nem rosszból csinálják veled. 21/f
2015. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!