Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Számotokra taszító egy...

Baronstaar kérdése:

Fiúk! Számotokra taszító egy lányban/nőben, ha az fanatikusan vonzódik a kocsikhoz-motorokhoz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fiús tipus, de ezt a kocsimániát a fiúk bennem mindíg is utálták, pedig nem vagyok dilettáns, mégse hozhatom fel ezt a témát soha. Szoktam hallani hogy a gamer csajok a fiúk szerint milyen vonzóak meg minden, de mikor felhozom pl a motorsportot a fiú ismerőseim közt csak a jajgatás megy, ugyh inkább abba is hagyom :D Szóval az a lényeg hogy úgy vettem észre a fiúkban hogy szerintük taszító ha egy lány vonzódik az ilyen pasi dolgokhoz, mivel nem éppen nőies meg ilyesmi..tényleg így van? 20L

2015. jan. 25. 13:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért jajgatnak, mert a legtöbb nő nagyon is szereti a kocsikat. Pontosabban vezetni szereti. És a másét.
2015. jan. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
gyere hozzám
2015. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez megeshet, de én inkább a sportkocsikra gondoltam, nem a pasik kocsijára hajtok :)
2015. jan. 25. 13:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Anyám 43 éves, és imádja a motorokat. Annyira, hogy van is neki egy yamaha gyorsasági motorja amivel minden nyáron európai motorozásra megy.

Senki nem utálja vagy nézi le mert mindene a motor..:)

2015. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 piriiiii ***** válasza:
Érdekes, hogy írni azt nem tudsz, de idegen szavakat használsz... szerintem ez a taszító.
2015. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 piriiiii ***** válasza:
Négyes, jófej anyád lehet. :D :)
2015. jan. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5. Azért ilyen szigorúan ne vedd, akkora katasztrófális nyelvtani hibákat nem vétettem.. de köszönöm a bunkó hangnemet, szerintem meg ez taszító. köszi a válaszokat
2015. jan. 25. 14:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Időpont ma 13:52

Hát, tényleg jó fej..:) Egyébként most éppen az kattant a fejébe, hogy csináltat a lábára egy tetoválást méghozzá az Alice csodaországából a vigyori macskát akarja magára varratni :) Ahogy anyum mondja: Nem hülyült meg, csak agyilag visszafelé fejlődik :)

2015. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hali! Milyen szintű a rajongásod? Mert lehet attól tartanak a férfitársak ,hogy jobban értesz hozzá mint ők. Nekem pl nem lenne gond ha bütykölgetnél is nem zavarna :D
2015. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Csatlakozom a 8-as kommentelőhöz - inkább csak irigyek, vagy csak félnek, hogy kiderül te jobban otthon vagy az adott témában.
2015. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!