Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért nem tudják...

Az emberek miért nem tudják az mondani amit akarnak? Pl. Nem tetszik barátnőm anyjának hogy rajtam van a válltáskám, erre ő nem ezt mondja, hanem azt hogy minek kell a válltáska?

Figyelt kérdés

Erre én, mert szeretem ha rajtam van. Errő ő lazítsál. Erre én lazítok. Erre megint minek kell akkor a válltáska?

És felkapja a vizet, hogy a barátnőm azt mondja neki, had legyen rajtam a válltáska, ha azt akarom, és bepipul.

Elkezdi akkor csináljatok azt amit akartok, meg hogy lemegy az anyukájáékhoz, mi meg majd jöjjünk, mert nem akar minket megvárni és mondja a hisztijét tovább is...


De a lánya is ilyen, aki a barátnőm. Pl. öltözünk, készülődünk, és ő hírtelen elkezdi, "Megvársz?"

Erre én persze, de ő valójában azt akarja, hogy ne öltözzek ilyenkor, hagyjam abba, mert neki kellemetlen lesz, ha én előbb leszek készen, és várnom kell rá.

Szóval igazából azt mondja ilyenkor hogy "Hagyjam abba az öltözést!"

És egy csomó ilyen hülye kérdésük van amikkel a sírba visznek, és még azt mondják hogy nem figyelek oda.



2015. jan. 26. 09:20
 1/8 A kérdező kommentje:
De jó volt visszafelé a válltáskám, mert benne volt a kapukulcs és a bejárati ajtó kulcsa,neki meg nem volt kulcsa. 2-en a barátnőmmel előbb jöttünk vissza, mert készültünk pakolni, meg elindulni a városba.
2015. jan. 26. 09:25
 2/8 anonim ***** válasza:
És amig ezt elolvastam Afrikában újabb ezer ember halt éhen...
2015. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs, de milyen buta válasz, hogy azért van válltáskád, mert szereted, ha rajtad van? Hol? Otthon? Utcán?

Kérdezz vissza, hogy téged mit zavar, hogy rajtam van?

Egyébként meg mit gondolkodsz te is azon, hogy mit gondolhat, amit nem mond ki? Basszus. Ezek játszmák és te belemész.

2015. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Épp indulásban voltunk, ott ültam kapátban és válltáskában indulásra készen, és vártam őket.

Jobban szeretem ha megyek valahová nálam van a válltáska.

2015. jan. 26. 11:05
 5/8 A kérdező kommentje:

Még akkoris ha csak leugrunk nem messzire az anyjáékhoz és utána vissza jövünk.

Csak az a baj, hogy az ő tudatába az égett bele, hogy amikor nálam van a válltáska, akkor 3 napig nemlát minket, és valószínű ez zavarja a gyenge elméjét.

2015. jan. 26. 11:07
 6/8 A kérdező kommentje:
mert akkor kocsival megyünk, és benne vannak a papírok, meg minden
2015. jan. 26. 11:10
 7/8 A kérdező kommentje:
én meg éppen frissen érkeztem meg, és nem vittem fel lepakolni a cuccaimat, hanem rajtam maradtak.
2015. jan. 26. 11:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Az emberek eléggé hátulról jövőek tudnak lenni :D

Ilyenkor azt hiszik,hogy nem fogsz rájönni mit akarnak valójában.


Nekem legjobb barátnőm azt szokta csinálni,hogy felhív,megkérdezi mit csinálok,mi a programom mára utána pedig ha nincs semmi akkor mondja,hogy mit akar. Szóval általában mindig kitalálok vmi programot magamnak amit mondok. Megkérdezem,de miért kérdezted ha elmondja akkor meg mondom,hogy sietek vagy lemondom stb. Szóval ő is hátulról jön,de én is résen vagyok :D

2015. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!