Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kopasz, kigyúrt, tetovált...

Kopasz, kigyúrt, tetovált embereket miért nem látni hogy villamossal vagy metróval esetleg busszal közlekednének?

Figyelt kérdés

Mondjuk elég vicces is lenne.

De miért van ez így?

Miért mindig a legnagyobb, fekete átlagban német felsőkategóriás autókból kerülnek elő az ilyen fószerek, és mindig valami plázamacska veszi körül őket.

Vagy a haverjaival van, akik szintén 100 kiló alatt egyik sincs, és ciki nekik ha valamelyiknek is legalább egy 1 mm es a haja.



#életrejtelmei
2015. jan. 31. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert gondolom a fekete, átlagban felső kategóriás autók mellé nem csak pláza macska, de borzasztó stílusérzék is párosul:D
2015. jan. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert annyi helyet foglalnak, hogy 2 jegyet kéne váltaniuk és inkább spórolnak.
2015. jan. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam látni kopasz, tetkós, kigyúrt embereket tömegközlekedni, de ismerem a típust, akiről kérdezel. A háromujjnyi vastag, nyakörvnek is beillő láncokat kihagytad a jellemzésből.
2015. jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert egy egy zsír új 7-es bömbivel nem férnek fel a combinóra
2015. febr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ültek már ezeket eleget ilyenen, most kiélvezik, hogy feszíthetnek(egy egészen rövid ideig) egy bömöben.

Inkább azt kérdezd meg, hova tűnnek ezek a fószerek, pedig sokszor láttad őket?

Na vajon?

2015. febr. 4. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem a múltkor egy gyökér fogdosott (illetve próbálkozott vele), és mikor osztottam kifelé, kiröhögött. Az egész villamos (4-es-6-os) minket bámult, és valószínűleg jól szórakozott a helyzeten, az egyetlen ember, aki megkérdezte, hogy "minden rendben van-e", az egy általad leírt külsejű ember volt, nem tudtam eldönteni, maffiózónak, vagy végrehajtónak tűnik-e inkább. Nagyon hálás vagyok neki :) Szóval nagy, kopasz, és nem túl bizalomgerjesztő fószerek, légyszi, járjatok többet tömegközlekedéssel, néha már az is elég, ha csúnyán néztek.
2016. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!