Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak még Magyarországon...

Vannak még Magyarországon olyan rockerek, akik nem hungaristák?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok itt, akik nem a mostanság divatos nemzeti rock irányzatokat hallgatják, hanem inkább külföldi zenéket (leginkább skandináv előadókat) és gondolkodásra se hungarista beállítottságúak (nem hungarofóbokra gondoltam, hanem olyanokra, akik csak egyszerűen nem hungaristák!)
2015. febr. 1. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2015. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, de mégis vannak.
2015. febr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Metálos vagyok és liberális, valamint északmániás, megfelelek?
2015. febr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelen, bár inkább metálos vagyok. A Sabaton, Lordi és Skálmöld kellőképpen skandináv bandák? :D
2015. febr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jelen! :)

20L

2015. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden káros ideológiától mentes, rock és metál műfajért rajongó, szőke hajú, kékszemű, magas férfi jelen :)
2015. febr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok hungarista, nem hallgatok ilyen stílusú bandákat.

Viszont nagyon szeretem a magyar rockot (is).

Skandináv zenéket nem hallgatok, de nem azért, mert nem szeretem őket, hanem mert konkrétan még nem ismerek skandináv előadókat. De ha ismernék, lehet, hogy tetszene :D

21/F

2015. febr. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

@7

Az ABBÁt sem szereted?

2015. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ismerem őket, de nem hallgatom a zenéjüket. Csak 1-2 nagyobb slágerük jutott el hozzám.

De igazából ez most lényegtelen is, mert a kérdésben a rockzenekarokról van szó, az ABBA pedig egy popcsapat.

2015. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok, bár nem feltétlenül skandinávokat hallgatok, csak éppen ők is beleférnek (Nightwish, Lordi, Santa Cruz, Within Temotation, White Lion, Crachdiet).
2015. márc. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!