Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az új suli óta nem tudok...

Az új suli óta nem tudok igazán feloldódni, csak pár ember társaságában. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

A régi iskolámban mindenki ismert mindenkit(legalábbis osztályszinten) sok mindent tudtunk egymásról,nagyon közvetlen volt mindenki. Az új iskolámban rengeteg ember van,és elég sok embert ismerek,mégis csak 1-2-vel alakult ki olyan viszony,hogy jól is érzem magam velük,és igazán oldott vagyok. Mások társaságában folyton azon gondolkodom,hogy mit mondjak, mikor nevessek stb. és ez újabban kezd az agyamra menni. A napokban ismertem meg a legjobb barátom haverjait,és velük nem éreztem semmi ilyesmit,velük jó volt. A volt iskolám (és életem) pedig néha betegesen hiányzik,lelkiismeret furdalásom van,mert már nem arra járok sétálni,mint tavaly,és ha megyek valahova,ahol több ember van (pl Moszkva tér) akkor folyton olyanokat mondogatok magamnak,hogy "szép vagy" és hogy "semmi baj" ... az agyamra megy az egész,lassan már nem bírom tovább

L/16



2015. febr. 4. 17:37
 1/3 anonim válasza:
Hát mióta jársz az új iskoládba? mert azért idő kell ahhoz hogy az ember feloldódjon új környezetben!Mellesleg az sem baj ha az ember 1-2 emberrel találja meg a közös hangot de attól még nem kell mások közelében feszengenie az embernek ha ővelük nem olyan hamar képes megtalálni a közös hangot! Ne keseregj emiatt! Idő kérdése és képes leszel mindegyik társaságba beilleszkedni! :D (Remélem hogy valamennyire segítettem)
2015. febr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat:) Fél éve járok az új suliba
2015. febr. 4. 17:48
 3/3 anonim válasza:

Kell egy kis idő mire minden a helyére áll,mire mindenki megismeri a másikat. Ez egy kicsit lassú folyamat, de egy idő után minden jó lesz és akkor mikor már nem gondolsz rá olyanokkal fogsz barátkozni akikkel nem is gondoltad volna.

Ezt tapasztalatból mondom neked, mert velem is ez a helyzet volt én is most már viszont olyan baráti körben vagyok amit még elképzelni sem tudtam .

L/17

2015. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!