Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehetséges, hogy két testvér...

Lehetséges, hogy két testvér között több van, mint azt bevallják?

Figyelt kérdés
Ismerek egy 32 éves férfit meg egy 18 éves lányt, akik mostohatestvérek. Együtt nőttek fel, és még ma is együtt élnek egy nagy házban. Annyira szoros közöttük a kapcsolat, hogy sokszor felmerült, talán több van közöttük. Ők viszont borzonganak ettől a feltevéstől. Elmondásuk szerint ők kizárólag testvérként tekintenek egymásra. A pasi nős, de a felesége elég sokat van távol a háztól, de az is egy érdekes kapcsolat, amolyan nyitott házasság féle. A férfinak és a feleségének is voltak nyiltan szeretői, de most nem ez a lényeg. Visszatérve a mostohatestvérére, olyanokat lehet látni, hogy én is elbizonytalanodom. Szabadidejükben sokat vannak együtt, láthatóan nagyon szeretik egymást. Néha ölelkeznek, és puszikat adnak egymás arcára. Egyszer egy közös kirándulásunkon kettesben elmentek egy patak partjára, aztán visszafelé kézenfogva jöttek, és nevetgéltek, a lány játékosan lóbálta a kezüket. Ti mire gondolnátok? Mindketten jól néznek ki, a lány szép, a férfi magas és kisportolt.

2015. febr. 8. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan testvérek ahol ez szokás.
2015. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Figyi, én unokatesómmal vagyunk így. Az olyan rokonok akik nagyon összeillenek azok sokszor viselkednek hasonlóképpen, félreérthetően. Minket is tekintettek már egy párnak meg minden. Volt aki már majdnem összeadott minket.
2015. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Ti is ölelkeztek, puszilkóztok és kézenfogva jártok? Hogy alakult ez ki?
2015. febr. 8. 19:08
 4/11 anonim ***** válasza:
De ha így lenne , neked mi közöd hozzá?
2015. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ezen nincs semmi szégyellnivaló, mi ketten együtt nőttünk fel, csomó mindent csináltunk együtt, és ezt mind megkönnyítette, hogy csak egy év van közöttünk. Mindent (majdnem mindent) elmondunk egymásnak. Sokat dumálunk egymással, mindig kikérjük egymás véleményét, megöleljük egymást és még puszit is adunk egymásnak. Úgy érzem, ilyen egy jó testvéri szeretet.
2015. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4. A világon semmi, de úgy vagyok vele, mint a világegyetem tágulásával: ahhoz sincs közöm, mégis érdekel.


Meg olyat csinálnak, hogy szalonnasütésnél a tűz mellett összebújnak, a lány a pali vállárra hajtja a fejét, tisztára mint a szerelmesek. Cukik amúgy nagyon, de olyan fura ez nekem, én hozzá nem érnék a lánytestvéreimhez, max egy szülinapi puszi férne bele, de még azt is elkerülöm.

2015. febr. 9. 13:04
 7/11 anonim válasza:
#5 és 2# is én voltam. Ha annyira szeretik egymást szerintem nincs vele sok gond, hacsak abból nem lesz, hogy minden fiú azt fogja hinni, hogy foglalt és így kevesebben fognak neki udvarolni....
2015. febr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg, és ti akkor hogy tartotok fenn párkapcsolatot? Arra az időre távolságtartóbbak vagytok az uncsiddal?
2015. febr. 9. 18:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, a te testvéreid is mostoha testvérek, vagy vérszerintiek? Mert nem mindegy ám.

Kettejük között igen nagy a korkülönbség, 14 volt a srác amikor a lány született. Szóval mondhatni, hogy egyedül nőtt fel. Fene tudja, akár lehet is köztük valami.

2017. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vér szerinti tesóim vannak, meg van egy féltesóm. De ez miért lényeges a kérdés szempontjából?
2017. jún. 1. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!