Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek elmenjek? (többi...

Szerintetek elmenjek? (többi lent)

Figyelt kérdés

A bátyám hívott túrázni , ott lesz egy barátnője (annyi idős mint én ) meg még egy pár barátja.(6 fő) Nagyon szívesen mennék csak az a baj ,hogy csak egy srácot ismerek közülük a többieket nem igazán.. Viszont olyan jó lenne kimozdulni otthonról ,menni a "nagyokkal" és biztos jól érezném magam ,meg közvetlen vagyok nem lenne probléma az ismerkedés.. De ha beégek ,vagy nem hallják amit mondok ,vagy csak szimplán nem vicces amit mondok ( persze maradhatnék csendben is ,de akkor az jön le ,hogy unalmas ,csendes stb...) mert a barátnőimmel nagyon "felszabadultan" tudok beszélni és végig röhögjük az egész napot ,de nem tudom ,hogy ebben a társaságban is feltudok oldódni.. Szerintetek?

( természetesen nagyon rendes vicces mindenki ,és igazán jó emberek de nem tudom ,hogy úgymond "megfelelek" nekik.. Nem akarom elrontani a túrát..)

Előre is köszi a válaszokat :)!!!



2015. febr. 16. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el! Csak pozitívan!
2015. febr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el! Legfeljebb, ha nem érzed jól magad velük, nem mész el legközelebb. De lehet, hogy összebarátkozol a többiekkel, és lesz egy jófej emberekből álló társaságod :)
2015. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el, hátha jóban lesztek, akkor meg kár lenne kihagyni. :)
2015. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2015. febr. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!