Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sos! Főleg fiúk! Nem tudom,...

Sos! Főleg fiúk! Nem tudom, hogyan szóljak a fiúkhoz. Ne nagyon ismerem őket az osztályban és nem állíthatok oda hozzájuk egy random szia, hogy vagy-gyal! Hogyan közeledjek feléjük?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár oda állíthatsz ezzel is. Ha ezt viccesen csinálod, mint amilyen kérdést nem kell komolyan venni. Könnyed legyél és ne fagyj le semmitől ez a lényeg. Tudd folytatni a játékot akármi is van.
2015. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért ne állhatnál oda hozzájuk ezzel? Szerintem örülnek neki, ha egy lány ilyen közvetlenül foglalkozik velük (mi legalábbis örültünk mint majom a farkának, mikor az osztály másik fele (csak lányok) odajöttek hozzánk beszélgetni :D

Lazán viselkedj velük, legyél közvetlen. Próbálj meg bekapcsolódni a beszélgetésekbe. Menni fog az :D

2015. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég a szia.
2015. febr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az is jóogy szia. Mizu?

Bárni jó csak legyél vicces és ne vedd komolyan a dolgokat.

És hatalmas előny ha tudsz ironizáli.

Én a barátnőmre úgy figyeltemfel hogy egy lánytársaságban csak ő használt iróniát.

2015. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyelj!! Ha hallod őket beszélgetni mondjuk egy játékról amit te is szeretsz vagy megvan és mondjuk ha ott álnak melletted akkor mondj egy olyan dolgot amit tudsz a játéról vagy ha valamit nem tudnak segíts nekik és megfogják kérdezni hogy ismered ezt a játékot és utána megy a beszélgetés magától!Én lány vagyok (inkább fiús lány) és ez a "taktika" nekem már sokszor bejött!! (pl.: Most járok lövészetre elősször nem mertem megszólítani a fiúkat azután megcsináltam ezt a "taktikát" és bejött!!) Remélem tudtam segíteni! Ja és sok sikert!!
2015. aug. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!