Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki a kedvenc előadótok /...

Ki a kedvenc előadótok / együttesetek?

Figyelt kérdés
Van olyan, akit régen szerettetek, de nagyot csalódtatok bennük?

2015. márc. 31. 11:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Kedvenc együttesem a Nickelback, és nem, nem csalódtam bennük. Sőt októberben jönnek Budapestre :D
2015. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Tubarózsa ***** válasza:
Nekem Britney Spears a kedvencem.
2015. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Dir en Grey a nagy kedvencem <3


The GazettE - ben pedig 8 év után nagyot csalódtam. Elmentek egy totál más irányba, igazi pálfordulást rendeztek.

2015. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

AVRIL LAVIGNE!!!!

Bár az egyik számába kellett csalódnom, de bocsássunk meg neki ;-)

2015. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

PSY

forever!!!! Sosem csalodtam benne! <3

2015. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen csalódtam a Maroon 5-ban és a Coldplay-ben is, de az új albumukkal mindkét együttes kiköszörülte a csorbát.
2015. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nekem a Scooter az örök kedvenc, de 2007-ben lemondtam róluk a Jumping All Over The World album miatt. Aztán 2009-ben az Under The Radar Over The Top-pal újra visszahódítottak!
2015. márc. 31. 12:31
 8/20 anonim ***** válasza:

Bon Jovi a kedvenc együttesem. Azt nem tartom szépnek, hogy Richie Sambora a turné közben szállt ki, de az indokait megértem. meg hát 31 év után így is csoda, hogy ilyen jó barátok voltak együtt.


Csalódtam-e valakiben? Amikor kicsi voltam, szerettem Avrilt, és hát ő elég fura lett, de akkor 10 éves voltam, szóval az nem is igazán számít, és nem éltem meg problémaként, mert sose voltam nagy rajongója. 12 éves korom óta vagyok zenészek rajongója, főleg rock zenészeké.

2015. márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Simple Plan-ben csalódtam, mostanában nem annyira jók.


Legnagyobb kedvenc együttesem a Muse, soha nem csalódtam bennük, jó a zenéjük, mindig létrehoznak valami újat, valami egyedit, a dalszövegeik is szuperek.

Hasonlókat érzek az Arctic Monkeys iránt is, nekik a hangzásviláguk nagyon bejön, bennük sem csalódtam még soha. Ez az AM album nagyon tarolt, legalább is nálam..

Harmadik "befutó" a Foster the people, a kezdetektől követem őket, és nagyon királyak. Az új albumuk rettentő jól sikerült, különleges a zenéjük, a videoklipjeik meg aztán főleg. És bírom a Fosterművészetet az albumborítóikon. :D

Aztán nagyon szeretem még a The Neighbourhood-ot is. Ők viszonylag újak még, de szerintem érdekes a zenéjük.

Az Imagine Dragons és a Bastille együttesek is jöhetnek még.

Hazaiak közül nagyon kiemelkedő számomra a Punnany Massif, a The Carbonfools, a Brains és a Quimby.


Önálló előadóként két "istennőt" emelnék ki nagyon. Az egyik Lana Del Rey, a másik Tove Lo. Oda vagyok értük.

2015. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Bob Marley az egyik kedvenc, benne nem tudok csalódni.

A másik Nina Simone, és annak ellenére, hogy vannak olyan számai, amik nem tetszenek, nem csalódok egyik számában sem, mert ami nem tetszik, az az én hibámból nem tetszik, azok a számai is fantasztikusak.

2015. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!