Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 'Normalis' emberek ti mirol...

'Normalis' emberek ti mirol szoktatok beszelgetni?

Figyelt kérdés
Milyen temak azok amirol majdnem mindenkivel lehet beszelni? Sokszor futok abba a falba hogy nem tudok mit mondani az embereknek mert olyan kulonbozo az izlesunk.. en animes vagyok sokat jatszok szamitogepen de rengeteg idot toltok a konyhaban a kutyammal vagy a lovardaban. (Lovagolok) mivel sok mindent mem tudok az ezeken kivul levo dolgokrol nehezemre esik beszelgetni mas emberekkel. Szeretnek sok mindemre nyitott lenni, sosem voltam profi baratkozasban ezert gondoltam, hogy ha tobb kozos temam van egy emberrel konnyebben leszunk baratok. Jovore megyek gimibe es nagy hatrany az, hogy nimcs eleg eros szemelyisegem es nem tudok annyira baratkozni. Ugyhogy remelem ha kicsit tobb mindent tudok azokrol a dolgokrol amiket ok szeretnek veluk is tudom jol erezni magam es en is akar megszerethetem azokat a dolgokat amiket ok. Bocsi a hosszu szovegert es koszonom annak aki szan 2 percet a valaszra es elolvasta amit irtam. :)

2015. ápr. 5. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress inkább több közös programot másokkal. Ezzel társulnak majd a témák is.
2015. ápr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
saját dolgaimról szoktam beszélni, amihez értek, nem olyanokról, amihez nem. Add magadat, ne akarj más lenni! :)
2015. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akivel nincs közös téma, azzal semmiről. Én nem fogok más miatt eljárni és pénzt pazarolni olyan dologra, ami engem nem érdekel, csak azért, hogy tudjak vele miről beszélgetni.
2015. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sok kozos programom van masokkal de ha valamilyen temarol beszelnek es nem tudok hozzaszolni kicsit rosszul esik de ha olyan dolgokrol beszelgetek masokkal amibe masvalaki nem tud hotzaszolni az ugyebar neki rossz. azt szeretnem ha mindenkinek jo lenne. Mindenesetre koszonom a valaszokat :)
2015. ápr. 5. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!