Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok/Nők! Volt már olyan,...

Lányok/Nők! Volt már olyan, hogy valaki úgy szólított titeket, mint a női nemi szervet? Vagy ti használtátok már valamelyik kifejezést nőtársaitokra? Mostanában hallani ilyeneket. Milyen szituban? Mondtok példákat?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 02:45
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Volt már hogy Csöcsös-nek hívtak. Nagyon csúnyán néztem rá. Többet nem mondta.

Szerintem olyan alacsony kultúrális szintre vall az ilyesmi. Még ha egy gyereknek mondják, hogy "Gyere már Tökös." Az elmegy. A többi nem.

2015. ápr. 7. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cserhalmi Bianka válasza:
Sajnos sokszor előfordul.Tenni nem nagyon lehet ellene .Ha előfordul ilyesmi velem általában otthagyom a társaságot.Szerintem ez a legésszerűbb.
2015. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem mondta már egyszer egy srác azt, hogy "ne légy már ekkora punci" :D

Nem tudom, ide tartozik-e még, a gimiben barátnőm köszönt úgy egyszer, hogy "szia ribi", akkor megkértem, hogy többet ne köszönjön így, mert csak a hülye p*csákra jellemző ez a fajta köszöngetés...


22L

2015. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

"Még ha egy gyereknek mondják, hogy "Gyere már Tökös." Az elmegy."


Az sem megy el. Éppen olyan primitív megnyílvánulás, mint a mi van puncis.

2015. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, közutált lány vagyok az osztályba, sokan mondták már, hogy "te p'csa" meg "te qrva" meg "te r!banc". Regebben fajt, mar nem foglalkozom vele.
2015. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Engem még nem hívtak így. De nagyon antipatikus, kifejezetten rosszindulatú, főleg nagyon erkölcstelen nőkről szoktam így beszélni másokkal, hogy "az a suna/pina".

Egy ismerősömre mondta azt vmi idősebb, elég nyomi, igénytelen ismerőse egyszer a füle hallatára, hogy de jó kis punci... szegény csaj azóta is próbálja feldolgozni.

2015. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És olyat ismertek aki magára mondja? Hogy teszi. Ilyet is hallani azért...
2015. ápr. 7. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!