Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Emberek, akik már végeztek az...

Emberek, akik már végeztek az iskolával! Nektek hiányoznak a középiskolás/egyetemista évek?

Figyelt kérdés

Nektek hiányoznak a régi, középsulis évek, visszasírjátok? Szerettetek középiskolába járni?


Én most fogok végezni a középsulival, 1x már ballagtam, amikor érettségiztem, most meg a szakmai ballagásom lesz, de már most érzem, h nekem baromira fog hiányozni. Az gimis éveket már most visszasírom, a társaságot, a bulikat, de ezt a 2 évet szerintem még jobban vissza fogom.


.. és akik az egyetemen is végeztek már, nektek hiányoznak azok a évek?


Köszönöm a válaszokat!



2015. ápr. 16. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Diákként könnyebb volt munkát találni (igaz, kevesebb pénzért, de még heteket se kellett várnom, hogy legyen valami munka). Más miatt nem hiányzik. Általános iskolában tanárgyerekként nem voltam népszerű, középiskolában megint csak kicsúsztam a klikkekből, a főiskola se a bulikról szólt éppenséggel.
2015. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem hiányzik az a felelőtlenség.

rengeteget kell tanulni, meg nagyon sok a stressz, de valahol mégsem kell teljes felelősséget vállalni, ha az ember fiatal.

2015. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Nagyon hiányzik!
2015. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elején hiányzott a gimi, mert úgy éreztem, hogy oda az a biztonság, ami egész életemben megvolt előtte, meg nagy volt a változás. Most már nem hiányzik egyáltalán. Persze jó lenne újra felelőtlennek lenni és biztonságban érezni magam, de azért nem bírnám azokat a hülyeségeket, amik a gimimben voltak.
2015. ápr. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Általános suli nagyon hiányzik, a középsuli nem, mert retek sz#r volt.
2015. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik csak akkor mikor nagyon nehéz minden, mert akkor még gondtalan életem volt.
2015. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem hiányzik a gimi, és az egyetem sem fog. Utálom.
2015. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A középiskola picit,a fősulinak csak az utolsó 2 éve hiányzik (meg talán 2 tanár). A középsuliban állandóan szekáltak, ugyanakkor felnéztek rám, mert tanultam: ezekért hiányzik csak picit. A fősuli utolsó 2 évében rengeteg értékes élményben volt részem, az meg azért hiányzik.
2015. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a gimi nagyon hiányzik :/ Nagyon jó osztályközösségünk volt, jól eltelt az a pár év. Viszont az egyetem cseppet sem fog hiányozni, utálom...
2015. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A gimi hiányzik, mint melanoma a hátam közepére, utáltam. Az egyetemet sem szeretem, pláne így hat év után, de innen nagyon sok ember, sok barát hiányozni fog.
2015. ápr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!