Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elmaradtak a barátaim, sokat...

Elmaradtak a barátaim, sokat ülök itthon és nagyon szeretnék ebből kitörni! Tudnátok tanácsokat adni? Esetleg csoportok, társulatok ahova csatlakozni lehet?

Figyelt kérdés
Régen csak úgy özönlöttek az új emberek az életemben, rengeteg barátom volt, társaságokból társasábokba kerültem folyton, egyszóval mozgalmas életem volt, de másfél évvel ezelőtt elkezdtek elmaradni mellőlem az emberek és nem jöttek helyettük újak, hiába jártam el bulizni stb. Tudnátok ötleteket adni, hogy köthetnék új ismerettségeket? Olyasmikre gondolok hogy hova érdemes járni, csoportok, társulatok..
2015. ápr. 19. 15:08
 1/3 A kérdező kommentje:
17/L (lemaradt)
2015. ápr. 19. 15:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Én keresnék az interneten az érdeklődésemnek megfelelő embereket, csoportokat.
2015. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sport


Konditeremben akkor is lettek haverjaim ha nem akartam.


Járhatsz aerobikozni is, vagy ami van a közeledben.


Ha így teszel a melletted ugráló lánnyal legközelebbi órára már együtt mentek. Csak légy nyitott és normális.

Neki is ugyanugy kellenek barátok nem csak neked, szóval ez kölcsönös.


A legfontosabb szempont hogy közel lakjatok egymáshoz.

Franc se utazzon egy órát hogy találkozzon a barátjával.

Ha meg csak facén beszéltek az lófasz

2015. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!