Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buszon tetszik egy srác, mit...

Buszon tetszik egy srác, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy hamarabb száll fel mint én és később is száll le úgyhogy fogalmam sincs melyik gimibe/szakközépbe jár. Egyszer láttam valahol felszállni, mert én is máshol szálltam suli után, mint ahogy szoktam éés amik eszembe jutottak ottani sulik (marmint ami buszmegallohoz kozel van) azoknak néztem fb csoportjat de nem talaltam meg a sracot. Ha nem akarom leszolitani, mashogy hogy tudhatnam meg a nevet?

2015. ápr. 23. 20:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Máshogy nincs sok esélyed, hacsak nem vársz karba tett kézzel hogy ő menjen oda.
2015. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Ülj az ölébe!
2015. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak egy srác kezdeményezhet.
2015. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Ülj vele szemben szoknyában, bugyi nélkül.
2015. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

értelmes válaszok:D

tudom, hogy nem írott törvény, hogy csak fiú kezdeményezhet, de alapból majdnem mindig fülessel zenét hallgat és így nem igazan mennek oda hozza. de néha szemezünk főleg mikor felszállok a buszra szokott nézni de lehet csak túlgondolom és nem jövök be neki. Nem akarok beégni mert ugye majdnem mindig ugyan azok az emberek vannak reggelente buszon meg utána fura lenne találkozni a sráccal a buszon ha visszautasít.

2015. ápr. 23. 20:51
 6/13 anonim ***** válasza:
csinálj egy cetlit írj rá valami szerelmes dolgot meg valami olyasmit "hogy én egy titokzatos hódolód vagyok" meg ilyenek és mikor nem figyel tedd a kapucnijába, táskájába vagy szállj fel a legelső állomásban de a cetlit többször ismételd lehet nem veszi észre
2015. ápr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De vagy 7 megállóval előrébb van a legelső és örülök ha elérem azt ami hozzánk jön, nem hogy még kimenjek olyan messzire :$

A kapucnis nem rossz ötlet csak szerintem más észrevenné a buszon :s

2015. ápr. 23. 21:01
 8/13 Hóbogyó válasza:
Próbálj meg leülni mellé. :D
2015. ápr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem merek :D ha csak mellette van üres hely, inkább állok.
2015. ápr. 23. 21:10
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez a kapucnis dolog tiszta dedó, ne csináld meg... a srác vagy azt fogja hinni, hogy vki szórakozik vele, vagy azt, hogy hú, van itt egy csaj, aki annyira lúzer, hogy hozzám sem mer szólni. Vagy szólítsd meg egyszerűen... vagy ha praktikázni szeretnél, akkor:

-próbáld meg mellette elejteni a cuccaidat... ha udvarias, akkor úgyis segíteni fog felszedni a cuccokat, és akkor beszédbe lehet vele elegyedni

-ha épp nem hallgat zenét, akkor menj oda hozzá, kérdezd meg, hol vette a pólóját, mert tök jól néz ki, vagy kérdezd meg, mennyi az idő.

de sztem jobb az egyenesség. Ha visszautasít, legalább ezt is megtudod, és nem maradsz ilyen "köztes" állapotban még hónapokig.

2015. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!