Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Honnan tudhatom hogy mi az én...

Honnan tudhatom hogy mi az én utam?

Figyelt kérdés
Ahol jól érzem magam, ott a helyem? Most leginkább munka terén örlődök, mert itthon elvagyok, van munkám, stb, viszont mehetnék ki külföldre, amihez a pénz ígéretén kívül nem sok kedvem van. Honnan tudjam hogy hol a helyem? Társam sajnos nincs tehát ilyen téren nincs ami itthon tartson, de az az átkozott pénz nagy úr.
2015. ápr. 25. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. Próbálkozol ezzel-azzal aztán vagy megbánod vagy nem. Ha lehetne tudni melyik út a helyes, akkor nem sírnának annyian "elb**tam az életem, mit tegyek?". Ha nincs mi visszatartson, akkor próbáld meg külföldön. Legfeljebb hazajössz. Egyébként épp ugyanezen gondolkozom én is, fogalmam sincs melyik az én utam, de amíg nem indulok el nem is jövök rá.
2015. ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!