Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kik azok a szervkereskedok?...

Kik azok a szervkereskedok? Mit csinálnak? Es honnan származnak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Elkábítanak (sok esetben buliban lévő) fiatalok, középkorúakat beteszik egy furgonba. Elviszik valahova ahol kivágják valamelyik szervét, ha páros szervét és életben marad, akkor eladják szexrabszolgának.
2015. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát... kilopják a veséd... meg a májad... meg a tüdőd... meg a szíved... meg úgy lehet mindened. A találkozás után lehet majd kicsit szét leszel esve, de ne aggódj, nem sokáig fogsz így érezni.
2015. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de műtőbe vágjak ki? es mivan ha elfertodozik? es csak ugy neki állnak felvagnak es kivágják?!
2015. ápr. 30. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyenben részem hálistennek, szóval nem tudom pontosan. Szerintem amíg a drog hatása alatt áll az áldozatuk a közben egy álsebész kivágja.
2015. ápr. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem, hogy műtőnek nevezhető a dolog... És mégis miért foglalkoznának ők azzal, hogy a sebed elfertőződik? :D Nekik csak a fél veséd kell, nem érdekli őket az életed. Max összevarrnak és kaptál egy kis időt eljutni a kórházba...
2015. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem lenne egy kérdésem: és kinek adják oda a szervert?

Feketében odaadják egy orvosnak, akinek van pl. egy veseproblémás betege?

És mi van azzal, hogy ha nem passzol a vértipus? (ugye szervkilöködés) vagy ezt nézik?


De én se szeretnék ebben részt venni.

2015. máj. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Naszóval nem úgy működik hogy fogják kibelezik az illetőt aztán mehet az összes belsőség a fagyasztóba, mert a szerveket pár órán belül be kell ültetni. Ezért első sorban zűrzavarosabb környékeken tud működni a szervkereskedő maffia, ahol könnyű "donort" találni (háború van, vagy nagy szegénység, és szarul működő állam) és könnyű illegálisan beültetni szervet, mert ahhoz komplett műtő kell orvosokkal, és nem rutinműtét a szervátültetés. A világ fejlettebb részén a maffiának sokkal egyszerűbb nagyobb jövedelmet csinálni drogterjesztésből szerencsejátékból vagy védelmi pénzekből, ezért nem jellemző a fejlettebb országokban.


Egyébként simán maffiaként működik az egész, nincs garancia arra hogy aki az egyik veséjét adja el abból nem pakolják ki a többi szervét is, utólag úgysem fog reklamálni...

2015. máj. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!