Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sokat veszthetek ha megverem...

Sokat veszthetek ha megverem a barátnőm apját?

Figyelt kérdés

A barátnőm apja egy utolsó....... Minden amit el tudtok képzelni..... Össze-vissza veri, és mindent tilt neki

Ja... A nevelőapja bocsánat. MegMegkeseríti az életét. De az anyja nem hiszi el a lánynak hogy ez mind igaz... Ezért nem tudjuk jelenteni sem. Nemrég összevesztem a barátnömmel. Attól tartok hogy szakít velem. De legalább ettől a sz*m*×××l akarom megszabadítani. Mivel csak vele kemény, velem nem lenne az annyira. Tudjátok az a szokásos teszi az agyát de egy senki. Én se vagyok vmi erős... De sokat nem veszthetek. Elegem van mindenből. Kérlek titeket erre az egyre válaszoljatok semminmásra: Sokat veszthetek ha összeverekszem vele?



2015. máj. 1. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem miután megtörténne az incidens a barátnődre szállna rá még jobban... Nem érdemes.
2015. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

Verd agyon a szar.házit legalább tudni fogja mit művel a lányával.


Ne csak kicsit verd meg hanem gyalázd szét, fenyítsd be, tedd a csicskáddá könyörögjön, sírjon nyivákoljon az életéért a nyomorék.

Aki ezt teszi a lányával az nem érdemel mást.


Nem is értem minek ezt itt megkérdezni, napnál világosabb egyértelmű dolog hogy mit kell tenned.

2015. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát a szabadságodat elveszítheted. Azt hogy az neked mennyit ér, csak te tudhatod.
2015. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem már mind egy. 13 vagyok de elegem van abból hogy szenvedni látom....
2015. máj. 1. 17:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
13évesen ne legyél nagy legény, beszéld meg vele hogy ha mégegyszer hozzányúl a nődhőz akkor feljelented
2015. máj. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
13 éves :DDDDDDDDDDddd beszarok. én azt hittem, hogy valami 25 éves megmondóember keménykedő nagyfiú :D
2015. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy valami felnőtt emberke:D

Fiam, ha emberkedsz akkor a nevelőapja neked is lekever egy nagy sallert és szédikélhetsz a sarokban.

2015. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen. Ha gyerek akkor már csak "nagyember". Sajnálom hogy én nem bírom elnézni emberek szenvedését. Egyéb probléma?
2015. máj. 1. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen? Menj már, úgy össze csuk az a f#sz, hogy csak nézel.
2015. máj. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is elképzeltem egy romantikus, sportos alkatú 17-25 éves férfit, aki lovagként akarja megmenti a kb 16-20 éves lányt, mert otthon így bánnak vele.

Közbe csak pár sallert kaphatott a kislány amiért rossz jegyet hozott vagy ép szemtelen volt. A kérdező pedig még soha nem verekedett, max birkózott valamelyik ismerősével, így nem érte olyan atrocitás, hogy ököllel megütik.

Na de tényleg, még komolyan se venne az apja, csak nevetne egyet.

2015. máj. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!