Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Minden fiú ilyen?

Minden fiú ilyen?

Figyelt kérdés
Ramirt egy srác, egy társaságba járunk, és soha nem beszélgettünk még, ezért meg is lepődtem, de örültem neki. :) De mindig olyan szűkszavúan válaszol, most akkor untatom vagy csak nem szeretnek írogatni? Nem beszélgettem még soha egy sráccal sem chaten csak egy két baráttal, de az más. 19L

2015. máj. 26. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem minden fiú ilyen, de értelemszerűen mindkét nemben vannak kevésbé kommunikatív emberek. Valószínűleg ő ilyen.

Netalán kérdezd meg, hogy szeretné-e egyáltalán folytatni a veled való kapcsolattartást, mert te úgy látod, nem valami biztató a helyzet.

Fő az őszinteség.

2015. máj. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ő ír rám azóta mindig es órákig beszélgetünk, csak néha úgy érzem mintha hülyeségeket beszélnék, de gondolom csak túlságosan próbálok megfelelni es nem akarom elrontani azt hogy valami kialakuljon es butaságokat beszélek már magamnak. :/ de csak nem irna ilyen sokszor ha untatnám :)
2015. máj. 26. 22:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne fogd igy fel légy laza!

F/21

2015. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom :)
2015. máj. 26. 23:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!