Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk ti előre engeditek a...

Hóbogyó kérdése:

Fiúk ti előre engeditek a lányt a buszon ha tetszik nektek? :D ( Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy srác aki nekem iszonyatosan tetszik, nem ismerem és még sosem volt velem ilyen hogy egy idegen ennyire érdekeljen. Na a lényeg, hogy egy busszal mentünk többször is, és az előttem álló lányokat meg nőket felengedte de tényleg az összeset előttem meg felszállt. Ezt háromszor is eljátszotta pedig mindig egymás mellett álltunk szóval láthatta hogy ott vagyok. Ezek után ne is reménykedjek benne hogy esetleg én is bejövök neki? Vagy az ilyen nem számít manapság? 17/L

2015. jún. 4. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Tömegközlekedésnél ha én ott totyorognék, hogy előreengedjek valakit, lehet mást tartanék fel vele.
2015. jún. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én minden nőt előreengedek függetlenül bármitől.
2015. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy pont ezzel akarja felhívni a figyelmedet.
2015. jún. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van egy rosszhírem... :/
2015. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Éreztem hogy esélytelen mert fényévekkel jobban néz ki mint én meg a lány ismerősei sem olyanok mint én, csak azért gondoltam megkérdezem :/
2015. jún. 4. 19:29
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is előre szoktam engedni a nőket/lányokat. Ettől függetlenül még nem jelenti azt, hogy ne tetszenél neki. Valahogy próbálj meg jelezni neki.
2015. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőt, meg időst előreengedek, nincs ülés fétisem, kibírom azt a max. 15 percet állva.
2015. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőt előreengedek, függetlenül attól, hogy tetszik-e vagy sem. Ez az illem.
2015. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nőellenes dolog a nőket előreengedni, én csak néha szoktam, ha éppen olyanom van. A kérdés szempontjából szerintem éppen, hogy tetszel a fiúnak vagy csak nem figyelt, de valószínűtlen, hogy az előtte álló lányok mind tetszettek.
2015. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Nő ellenes"? Wat? Újra támad a feminizmus? ^^
2015. jún. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!