Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Ti szeretitek ha egy...

Fiúk! Ti szeretitek ha egy lány kb csak rapet hallgat?

Figyelt kérdés

Pl.: KILLAKIKITT, NKS (meg a Scarcity többi tagja)

Eminem, Tupac stb..



2015. jún. 9. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Engem sosem érdekelt, hogy mások milyen zenét hallgatnak, nemtől függetlenül. Az exem volt, hogy Eddát, volt, hogy mulatóst hallgatott, mondtam neki, hogy hallgassa, engem nem zavar. Habár néha ő azért lefikázta az én elektronikus zenéimet. :)

Szóval én nem foglalkozom ezzel, mindenki hallgassa azt, amit szeret. Mondjuk azért aki Mr. Buktának az újdonsült zenéit hallgatja, arról a kezdetektől kialakul egy kis negatív vélemény. 19F

2015. jún. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerem ezt a Killa kicsodát (valószínűleg nem sokat vesztettem vele), de az ilyen "mai" ócska magyar rapet pl. essem és társait hallgató lányt nem tudnék komolyan venni. De nyugi vannak még olyanok, akik ilyeneket hallgatnak szóval ...
2015. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a baj azzal, ha egy lany rapet hallgat? En is szeretem a rapet... Mondjuk nem csak azt hallgatok, de szeretem

13/L

2015. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: Csak úgy elmondanám, hogy ez a "Killa kicsodát" egyáltalán nem olyan mint "essem" :DDDDD Amúgy meg ha nem tudsz róluk semmit, és még a nevét sem tudod leírni, inkább ne kommentelj :) Normális válaszokat kértem :)
2015. jún. 9. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy metálos vagyok, hidegen hagy.
2015. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számomra mindegy, hogy egy lány milyen zenét halgat, halgason nyugotan rapet vagy bármilyen müfajon belül az igényesebb dalokat, elöadókat, de ha egy lány izléstelen ugy zeneileg vagy bármimásban atól hányok.
2015. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tök mindegy, hogy milyen zenét hallgat csak ne divatból tegye. Egy egykori Killakikitt fan.
2015. jún. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb addíg tartana az érdeklődésem, hogy ezt megtudom.
2015. jún. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen, zavar, nem szeretem, ha rapet hallgat...
2015. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tucat
2015. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!