Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Srácok ha nektek bejön egy...

Srácok ha nektek bejön egy csaj (pl. : a metrón, a buszon, az utcán. Stb. ) mit csináltok? Kifejezitek egyáltalán felé, hogy mit gondoltok róla? Kor! 15/L

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 23:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
65%
leköpöm
2015. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Jól végignézem, elképzelem milyen lenne lefektetni, de a bámuláson kívül semmit nem csinálok, aztán otthagyom.

Koromhoz semmi közöd.

2015. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Legeltetem a szemeim rajta amennyit tudom, de általában még azt sem merem sokat, nem hogy megszólítani meg más módon kifejezni. De lehet, hogy azt is észreveszi valaki. Eddig nem igazán fordult elő, hogy valakivel szemezgettem volna vagy összemosolyogtunk volna.
2015. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%

Nekem ha tetszik egy lány és azt látom hogy ő is érdeklődő pillantásokat vet rám akkor oda megyek hozzá dumálni.


De az sem érdekel ha rám se néz, akkor is oda megyek.

Sőt az sem érdekel ha a pasijával van, múltkor oda mentem egy ilyen párhoz és megkérdeztem a lánytól hogy: ő a testvéred ?

Természetesen a pasija volt.

Folytathattam volna hogy hagyd ott én jobb vagyok, de nem akartam beégetni a csávót.


2x15/F

2015. jún. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Király Robi: Jó álmodozni, ugye? :D
2015. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
UI: Sehogy főleg metrón, ha egy kicsit hosszabb az utazás pl buszon akkor ha látok esélyt pl közös téma akkor talán, de egyébként nem. :D Bár mostanában aktívabban figyelem az esélyt, de nem vagyok nyomulós, mert az nem szeretik a lányok. :D
2015. jún. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
7: Legyen a kezedben névjegykártya, nyomd a markába, ha úgy adja a szitu!;)
2015. jún. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

ha csak futólag látok valakit, akkor nem szoktam csinálni semmit. akkor csak nézelődök, bambulok és ennyi, megelégszem azzal, hogy látom. (én instant szexuális vonzalmat nem szoktam érezni senki iránt, a 'bejövés' az szigorúan esztétikai vonzalom és érdeklődés, kíváncsiság, vajon milyen lehet a személyisége.)


ha gyakran látok valakit, például ugyanazzal a busszal utazunk minden nap, akkor megpróbálok kezdeményezni.

bár ez nem volt mindig így, csak az utóbbi időben vagyok bátrabb. régen csak ábrándoztam és ennyi.

most kb. olyat mondok, hogy 'fú, ha már ennyiszer és itt vagyunk... van kedved ezen kívül találkozni? meginni valamit, sétálni, satöbbi?' - ez így őszinte és érdeklődés és asszem nem nyomulás. remélem.


23

2015. jún. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem hülyéskedésből irtam, vannak még cifrább történetek is.


Mindenkinek aki lepontozott hajlandó vagyok ezt bebizonyítani élőben.

Én nem lakom messze pesttől és hajlandó vagyok bemenni egy forgalmas plázába azzal aki el mer jönni.


Nem tudom mi olyan nagy kaland azon hogy oda kell menni egy lányhoz dumálni, főleg ha egyedül van. Kockázat sincs benne.

Ha az anyjával van még abban sincs semmi extra.

Ennél kajakabb dolgokat is megcsinálok.


Érdekes hogy itt mindenki azt hiszi a másikról hogy ugyanolyan csíra mint ő.

2015. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Robi, kíváncsivá tettél :)


És a leszólítás után mi szokott történni? Boldog párkapcsolatban élsz?

Mert buta lányokat könnyű 1x megdönteni, de nem hinném, hogy az túl nagy siker lenne.


AKkor én is rettentő sikeres vagyok nőként, egy este több pasit is összetudnék szedni, ha akarok. De nem akarok :)

2015. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!