Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemen tényleg van sok...

Egyetemen tényleg van sok kiéhezett nő aki szexre vágyik, vagy csak a filmekben van ilyen?

Figyelt kérdés
Nemsokára egyetemista leszek és ez a téma érdekelne, hogy valóban ilyenek az egyetemista csajok vagy csak a filmekben van ilyen?
2015. jún. 11. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég sok a ribi. Én már 2 tanárnőn is túl vagyok.
2015. jún. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha középsuliban nőcsábász voltál, akkor egyetemen is az leszel. Ha meg nem, akkor ez az egyetemen sem igazán fog változni valószínűleg.
2015. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A filmekben :)
2015. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ő... Én tudnék mesélni :D


Ami a filmekben van, az nyilván csak film. De egyetemen nem egy szexéhes csajjal találkoztam már, akik kivetették rám a hálójukat... Nyilván ez tőled is függ, hogy milyen pasi vagy, én csak barátkoztam ezekkel a lányokkal, és sokszor azok kezdenek el nyomulni, akik szakítanak a pasijukkal, és aztán hiányuk lesz... De igazából ez nem csak egyetemen van így ,hanem bárhol. Csak az egyetem olyan hely, ahol hosszú ideig vagy együtt emberekkel, barátságok szövődnek és lazább is a környezet mint pl. egy gimiben (ahol azért kötöttebb az ember élete, és a többiek véleménye is jobban érdekel). Egy egyetemen senkit nem érdekel, ha lefekszel egy lánnyal, míg egy gimis osztályban hetekig téma leszel egy ilyen után... Ilyen értelemben lazább az egyetem, sok embert meg lehet ismerni, sok lánnyal le lehet feküdni, akik albérletben laknak, és nincs ott anyuci-apuci sem...


Szóval hajrá, sok dolog vár még rád, ha egyetemre mész. Csak legyél nyitott, és barátkozz... Én pl. gimiben visszahúzódó voltam, egyetemen megváltoztam. De nyilván, aki nem képes változni, az egyetemista korában se fog megfektetni senkit.

2015. jún. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na szóval nem attól fogsz lányokat dugni, hgoy éppen egyetemen vagy, hanem rajtad múlik, hogy tudsz-e csajozni.
2015. jún. 12. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát az kétségtelen, hogy sokáig tanuló illetve karriercélokkal hosszasan elfoglalt alkotó értelmiségi (kutató, egyetemi oktató, doktorandusz) hölgyeknek kevesebb idejük és lehetőségük van ismerkedni és ezért, ha adódik alkalom akkor "kiéhezettebbnek" tűnhetnek.

Jobb, színvonalasabb egyetemeken ez már a hallgatók között is így van, mert nagyon sokat kell tanulni, készülni zh-kra, vizsgákra, beadandókat, esszéket írni, TDK-zni, konferenciára járni, publikálni stb...


Ugyanakkor ez nem azt jelenti, hogy lazábbak lennének az erkölcseik vagy alacsonyabbak az elvárásaik, igényeik (sőt, akár magasabb is lehet az átlagosnál), inkább csak azt, hogy jobban megbecsülik a ritkábban kínálkozó alkalmat, mert a köreikben lévő férfiak is elfoglaltabbak rendszerint.

2015. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!