Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon hülye voltam? Többi lent

Nagyon hülye voltam? Többi lent

Figyelt kérdés
Az osztálykiránduláson az egyik gyerek tök rosszul volt. Valszleg napszúrást kapott. Írtam neki facebookon, hogy jobban van e már. Látta, de nem válaszolt. Szomorú lettem, ezért letiltottam. Persze ezt már azután 5 percre megbántam, csak nem tudtam, hogy kell visszavenni a letiltást. Valszleg írt volna, csak épp nem abban a pillanatban amikor látta. Viszont amikor lett volna ideje írni vissza, akkor meg em tudott, mert le volt tiltva. Én kb. Órák múlva jöttem rá, hogyan kell visszavenni a tiltást, de addigra már kijelentkezett. Szerintetek nagyon elszúrtam? Tuti látta, h tiltottam. Most mit gondolhat, hogy miért?
2015. jún. 15. 20:53
 1/5 rette válasza:

ird le neki hogy "csak véletlenül letiltottalak , bocs " vagy valami légy kreativ

s ha beveszi nyert ügyed van

2015. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hozz létre egy dobozt a fejedben, amely doboz azoknak a dolgoknak szorít helyet, amit nem értesz a világban. Legyen ez egy olyan doboz, aminek egyetlen elemét sem ismered, nem látsz bele és nem is láthatsz bele.


Ha ez sikerül, akkor létre fog jönni egy olyan gondolatkör a fejedben, ami mindent, amit igaznak gondolsz úgy képez le, hogy oké, igaznak gondolom, nem találtam benne ellentmondást, és a világ egészére igaz, de mégis, mi van, ha nem vagyok elég okos, hogy megértsem a világ összes folyamatát.


És ez segít, hogy ne ítélkezz túl korán.


Mondok egy példát, a probléma felvetésed is túl korai ítélkezés. Nem a tiltásra gondolok, mert az egy még korábbi túl korai ítélkezés. Ez a mostani túl korai ítélkezés azt adatja be neked, hogy vége a történetnek, nincs másfajta értelmezési lehetőség, nincs kibúvó, most a falhoz lesz állítva, aki megszegte az örök törvényeket.

2015. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rette válasza:

2.

szép gondolat menet ha igaz lenne meg ha értelme lett volna ezt ide levezetni


nem kell mindent túl gondolni az baromság egyszerűen csak tisztába kell lenni a dolgokba és nem hülye dobozokat képzelni be amik csak elbizonytalanítanak abba ami úgy is van


örök törvény ? nincs menekvés? XD az igen akkor nem hatott a doboz neked ahogy látom

2015. jún. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :-)

Kedves első válaszoló!

Igen, ez lenne legreálisabb megoldás, csak ezek után már nem merek neki írni. :-(

És második válaszoló, ezt a dobozos dolgot nrm nagyon értem, de azért köszi, majd megpróbálom.

2015. jún. 16. 10:26
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is. Eddig az volt a véleményem, hogy írj neki. De sztem már ne írj neki. De ugy tűnik nem csak neked nem válaszol ami akár jó jel is lehet mivel lehet, hogy igazából senkinek sem szokott válaszolni. De msotmár az a véleményem, hogy ne válaszolj, felejtsd el a dolgot, és makd vagy lesz valami szeptemberben vagy nem, majd meglátjuk.
2015. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!