Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit illik ilyenkor vinni?

Mit illik ilyenkor vinni?

Figyelt kérdés
A párom szüleinél fogjuk tölteni a hétvégét, de még sosem találkoztam velük, most fog bemutatni. Nem szeretnék üres kézzel menni, szeretnék külön külön adni valamit. Anyujának egyszerű, viszek egy csokor virágot, raffaellot vagy valami hasonló dolgot de Apuja okozza inkább a nagyobb fejtörést. Férfiaknak valamilyen italt szokás adni úgy tudom de ő nem szokott inni és azt gondolom illetlenség egy olyan embernek alkaholt adni aki amúgy nem szereti. Szóval picit tanácstalan vagyok, nem tudom mit lehetne még. Valamit mindenképpen szeretnék. Köszönöm a válaszokat előre is.
2015. júl. 7. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy liter hazai jó kis vidéki házi pálinkánál nincs jobb. :D Ha te nem tudsz szerezni akkor az ismerőseidet járd körbe. :D Jól hűtsd be előtte és imádni fog. :D
2015. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most mondta, hogy nem iszik az apuka. :D

Szerintem kérdezd ki a párod, mit szeret az apukája, talán valami könyvet vehetsz neki,ajándéktárgyat azzal akpcsolatban, ami érdekli. (atutó, motor, foci, akármi).

2015. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem ivott akkor éppen ideje elkezdenie. :D
2015. júl. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A párodat kell megkérdezni. Amúgy én férfiként mondom, hogy nem biztos, hogy az apának is kell adni valamit. A nőknek valóban szokás vinni virágot.
2015. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!