Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gondolja a Balaton...

Miért gondolja a Balaton Soundon a sok gyökér hogy ha mattrészegre issza magát az marha menő?

Figyelt kérdés

Csak nézek a soundon (mit keresek én itt? nem jókedvemből vagyok itt, büfében melózok) hogy jön a sok gyökér tizenéves takony (mondom ezt én a kemény 18 évemmel) és az számít marha menőnek hogy piát benyomnak és onnantól fogva esnek kelnek okádnak beesnek az árokba a többi gyökér meg fotózza őket és megy föl a f***szbúkra. És ez menő, ezzel lehet a hasonszőrű gyökerek között villogni és mutogatni hogy "te nézd már olyan részeg voltam hogy felállni se bírtam". Az az árokban aki fetreng az ott én vagyok. Vagány.


????


Csak én vagyok hülye? És a mentősöknek ezer dolguk van ezek miatt? Én otthagynám az összeset ahol összeestek fulladjanak bele a saját okádékukba. Na az a kép az tényleg mehet fel a facebookra, egyben Darwin díjat nekik alanyi jogon.


2015. júl. 9. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert ez a divat.

Töbség csak inni megy.

Aki meg nem akarna inni azt meg de gyökér vagy miért nem iszol?

Igy az is iszik.

Plusz narkoznak is

2015. júl. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak ott van ilyen. A fiatalok nagy százalékánál a buli egyet jelent a tajt részegséggel. Aki látta a " ha ciki, ha nem...." sorozatot, tudja, hogy ott pl az angol fiatalok töltik a nyaralásukat piaivó versenyként.
2015. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Igen-igen, mindenki hülye és csak te vagy helikopter. Tudjuk, te tökéletes vagy, te egy sokkal jobb és értelmesebb életforma vagy. Sokkal magasabb szellemi szinten létezel, a korodnál érettebb vagy és hatalmas egyéniség igazán mély gondolatokkal. És derogál a többiekkel egy bolygón élni, téged senki nem ért meg.

Na, jobban érzed magad...? Ők úgy gondolják. Te nem. Továbbléphetnénk?

Amúgy ha nem lenne az a sok részeges takony azon a mocskos fesztiválon, akkor nem tudnád kinek eladni a hulladék kaját a büféből és nem kapnál érte pénzt se. Ez ilyen.

2015. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igazad van amíg szar van legyek is vannak.

És ugyan légynek lenni nem nagy dicsőség de még mindig jobb mint szarnak lenni.

Nemde?

2015. júl. 9. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!