Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az egyetemen tényleg annyi...

Az egyetemen tényleg annyi szexualitás van, mint amennyire mondják?

Figyelt kérdés

Nos, én arra lennék kíváncsi, hogy igazak-e azok a sztorik, hogy az egyetemi bulikban vagy után sokan mennek szobára. Vagy hogy az egyetemistáknak csak a szexről szól az élete. Én már végeztem, de én ezzel a jelenséggel nem találkoztam. Tudtam, kik a partiarcok, a rámenősek, de mikor láttam a bulik maradványait másnap a suliban, sörös dobozok, üvegek meg hányás volt mindenütt, szétdobált gumik sehol. A kolis csoporttársaim se mondták, hogy a kiabáláson meg a pián kívül tapasztaltak volna bármit is.

Nem vagyok annyira naiv, gondolom nem türtőztették magukat állandóan. Mondjuk én kifejezetten örülök, ha voltak ilyenek, de nem jutottak el hozzám a hírük, szerintem ez mindenkinek a maga dolga, nem kell világgá kürtölni, hogy kinek volt meg a legjobb csaj, pasi a suliból.

Ha valaki kérdezné, nem , nem jártam bulizni, és nem, nem voltam kirekesztve. A fősulin tök rendes emberekkel voltam körülvéve, csak pár hülye volt, de azokat mindenki rühellte, meg le is tojtam őket.

De ha nagyon szeretnétek sztorizgatni, felőlem lehet, legalább tudni fogom, hogy egy burokban éltem, vagy hogy tök naiv vagyok. :D


2015. júl. 15. 03:03
 1/6 anonim válasza:

Biztos azért nem találtál szétdobált gumit, mert nem védekeztek. :)


Egyébként jó kérdés,szerintem te több egyetemi bulit láttám mint én. Sosem volt azén műfajom.

2015. júl. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Viszont ami Gólyatáborban ment... Na hát azt azért el tudod képzelni. Konkrétan volt olyan feladat ami egyszerűen arra ment ki hogy leszedjék a csajokról a ruhát. Nem is értem hogy miért nem verték ki otthon.
2015. júl. 15. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem voltam gólyatáborban. Annyit tudok, amit a csoporttársaim mondtak. Nem erőltettek semmit (jó iskolába jártam ilyen szempontból, tiszteletben tartották a döntéseid), viszont nagyon sokat ittak.

Én egy buliban sem voltam.

2015. júl. 15. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:

A filmek erősen túloznak, egyáltalán nem mindennaposak a hatalmas orgiák.

Viszont tény, hogy az ember egy ilyen közösségben hamarabb fut bele egy kis kalandba.

Eleve sok a fiatal, nincsenek szülők, nincs kontroll, mindennaposak a bulik, vannak szobák, szal minden adott ahhoz, hogy az átlagnál többet keféljen az ember.

Valamint van egy közösségi hatás, hogy itt most lehet, itt egy kicsit lazulhat az ember, itt most mindenki többet vállal.

Sok olyat ismerősök, főleg nőket, akik otthon jókislány imidzset nyomták, aztán mikor elkerültek egy másik városba akkor bizony lazítottak a dolgokon.

Ez ugyan olyan, hogy egy külföldi nyaraláson is lazább az ember, mert ugye az ott marad.

Egyébként vannak orgiák, de nem mindennap, ez tipikusan meg az, amikor úgy minden összejön és akkor kialakul, aztán meg 3 hónapig mindenki azt emlegeti.

Ahogy észrevettem inkább az volt népszerű, hogy egy nőt bepartiztak, szal elment 2-3 pasival aztán dugtak egy jót.

2015. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egyetem és szakfüggő. Normálisabb szakokon ilyen kevésbé fordul elő csak a mindig bulizó keménymaggal maximum, akik tíz év alatt végeznek az egyetemen, vagy két év után kihullanak. Olyan helyeken mint például BTK, vagy főleg FEEK viszont el tudom képzelni, hogy történik ilyen, hiszen erkölcsileg és agyilag is elég nullák ahhoz, hogy állat módjára viselkedjenek. FEEK esetén saját szememmel tapasztaltam a fertőt. Úgy képzeld el őket, mint az állatokat.
2015. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagy többség nem ilyen, csak éli a mindennapi életét. Persze vannak tényleg olyanok akik minden nap mással, meg fűvel-fával is, de az meg nem egyetem függő.
2015. júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!