Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Átiratkoztam egy másik iskoláb...

Átiratkoztam egy másik iskolába mert a mostaninál elég buták voltak a tanárok, és nagyon szar volt a tanítás. Szeptemberben leszel 7-es, de hogyan illeszkedjek be, szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
A mostani osztályomban mindenkivel jóban voltam szinte. Viszont az új suliban nem tudom, hogyan fognak viselkedni velem mert vietnámi vagyok. Mit kérdezzek, miről beszélgessek velük?

2015. júl. 18. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szépen figyelj, csendesen, és majd kialakulnak az új barátságok. Ehhez idő kell. Nem kell erőltetni semmiféle beszélgetést.
2015. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg? Egy csomó helyen azt olvastam, hogy nyissak feléjük
2015. júl. 18. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A csendes figyelem a legjobb nyitás. Úgy ismered meg őket a legjobban. És mindig az adott helyzetből adódik, mit kell mondanod, mit kell tenned. De ehhez a figyelem alapvető.
2015. júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

"buták voltak a tanárok, és nagyon szar volt a tanítás"

Aha.

2015. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most muszáj volt emiatt írnod? Azt hittem valami hasznos választ kapok.
2015. júl. 18. 22:56
 6/7 anonim válasza:
Az a baj, hogy az eddigi reakcióidból/válaszaidból kiindulva elég indulatos vagy. Amit az első mondd, az jó, így meg tudsz figyelni mindenkit, és meg tudod figyelni, ki felé érdemes is nyitni. De ha klikkesedés van, ne állj be a többi marha közé a sorba, az nem vezet sehová.
2015. júl. 19. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne arrol hogy azert mentel el mert...


Talalj ki valami hazugsagot erre.

2015. júl. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!