Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tegnap lattam egy fiut a...

Tegnap lattam egy fiut a strandon es nagyon tetszett de nem tudom rola semmit, hogy talaljam meg?

Figyelt kérdés
Tegnap strandon lattam egy fiut barnas haja volt es a fel arcan serulas vagy betegseg volt de nagyon helyes volt! Kozepmagas zold furdonadraggal! Aki tud tanacsot adni hogy talaljam meg az irjon pls! Vadnai strandon volt! Koszi elore is
2015. júl. 20. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hat, ha surun jarsz arra a strandra, akkor esetleg tegyel a strand parkolojaba egy leirast a sracrol, hatha o is jar oda tobbszor es felfigyel ra. esetleg ha van a strandnak fb oldala, akkor ird ki oda, talan valaki ismeri, vagy talan o maga tetszikelte az oldalt, es latni fogja a postod.
2015. júl. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel ilyen szorosan behatároltad, szinte mindenki tudhatja a Kék-Bolygón, ki az a helyes srác, aki neked megtetszett!

Azt lehet tenni, hogy mindenkinek lekéred a profilját a facebook-on, aki megfordulhatott a Vadnai strandon.

Azt nem is merem javasolni, hogy keresd ott, ahol eddig láttad, menj oda azokhoz, akik ismerhetik, mert az ember nem közvetlen kommunikációra született!Ha így látnád, eddigre már megtetted volna!

Mit gondolsz? Az országban hányan tudhatják kapásból, hol a Vadnai Park, hol a Vadnai Strand?

Nos, akik tudják azok rengeteg "helyes sráccal" találkoztak már ott, még olyannal is, akinek sérülés volt az arcán!

2015. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En ismerem ;))
2015. júl. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na es ki az?
2015. júl. 21. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!