Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem értem, az embereknek...

Nem értem, az embereknek ennyire fáj ha mással kell törődniük?

Figyelt kérdés

Komolyan kezdem úgy érezni hogy sokan körülöttem teljesen leszarják a másikat. a mostani osztályomat kifejezetten szeretem, de értelmes dolgokról nem igazán lehet velük társalogni. baromkodnak állandóan, és ha már nem röhögök velük le vagyok szólva:D azért én se vagyok szent, van hogy nagyon nincs kedvem hozzájuk

A barátaim pedig igencsak megváltoztak. Elmentünk heten a strandra, és 10 percet ha beszélgettünk mert arról szólt az egész strandolás, hogy nyomkodták a rohadt telefonjukat, egy barátnőm kivételével akivel csak néztünk, szóval értitek..

próbáltam velük dumálni, de semmi- jó akkor ezt sem kell erőltetni. pedig régen mennyit lógtunk együtt, TELEFON NÉLKÜL..

facebookon ha néha ritkán beszélünk, eltelik 5 perc, nem válaszolnak -

az a felfogásuk hogy nem írok rád, nem hívlak el mondjuk sétálni a városba, nem kezdeményezek mert ez olyan mintha te lennél előnyben, mert ez nekem fú de megalázó dolog, hogy megkérdezem:minden rendben van? hogy vagy, rég dumáltunk.. - én lennék ennyire gáz? csak engem kerülnek az emberek, vagy mindenhol ez van?


hihetetlen, ennyire öntelt, énközpontú lett sok ember. és igen nagyon is tisztelet a kivételnek, aki nem áll be a sorba, írhattok nyugodtan szeretnék megbizonyosodni hogy léteznek még ilyen emberek:D


nálatok is így megy?

köszi a válaszokat előre is!:))


16/L


2015. júl. 25. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, azért barátkozok olyanokkal, akik nem ilyenek. 17/f
2015. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben így megy. Nem lehet mindenki barát.
2015. júl. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ja
2015. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem voltak barátaim csak 6-8 ( nem barátok ezek..) azok is az osztalytarsaim, de azokat se érdekli hogy velem mi van.


Én jobban megbecsülöm az embereket barátok hijján, de ezért inkább lenéznek az emberek.


Az a menő náluk hogy hű de sok baratod van es sokan keresnek facebookon közbe meg ha nagy baj van akkor semmi.


Nekem összesen 23 barátom van facebookon.


Abbol 2 a szuleim.


12 internetes.


2 a nagypapam nagymamám


1 régi osztalytarsam aki még azért törődik velem.


2 bátyám és az egyik felesége.


1 a hugom


2 ről nem tudom kicsodak (valahogy ismerősök lettunk, de nem töröltem még ki.


1 meg régi alsós iskolatarsam.


Szóval ja.. Én nem szeretem ezeket a kozosségeket :/


De a normalisok, vagy nem ismerkednek vagy már megvan a szűk erős baráti körük.


16/f

2015. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is rühellem ezt, de nagyon! Még a normálisabb haverok is telefonnyomkodó gyökerek lettek... Pedig anno még milyen jól elvoltunk, telefon, meg minden nélkül (de öregnek érzem magam ezt írva xD). De a borzasztó az, hogy még a rokonaim is ezt csinálják, és ez nagyon de nagyon szomorúvá tud tenni, főleg mikor visszagondolok, hogy milyen volt régen.... :(
2015. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hiszek neked, nem arról van szó, de kissé eltúlzottnak szoktam ezt érezni. Én csak filmekben látok ennyire elfajultan netfüggő embereket, a valóságban nem szoktam. Egy embert említenék, de ő is elteszi a mobilt, ha megkérem. ezek szerint tényleg van ilyen.
2015. júl. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na ugye? eddig én is ezt mondtam..- az én barátaim sosem lesznek ilyenek, ez csak az idősebb generáció dumája, hogy leblamálják a mai fiatalokat.- de az hogy a társalgási szint néhány embernek a nullával egyenlő nagyon is igaz

az ivás, füvezés, bulizás témát már nem is hozom fel, főleg hogy mert régebben is ugyanúgy ment- mondjuk talán akkor nem 14 évesen kezdték el ezt az egészet..-

2015. júl. 28. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!