Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Esetleg tudtok mondani vicces,...

Esetleg tudtok mondani vicces, ciki storykat amik megtörténtek veletek? 😂

Figyelt kérdés

Valahogy jó kedvemben vagyok és gondoltam nevetnék 1 picit 😂


14/F



2015. aug. 8. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer reggel 6 körül mentem be a városba, félalvásban. Felszállt egy fénylő karszalagos alak, nem igazán néztem teljesen meg, de gondoltam hogy ellenőr. Szép lassan haladt a sorok között, azt hittem hogy a többi utas bérletét nézegeti. Mikor közel jött, automatikusan felmutattam neki a bérletem. Nézte vagy 5 mp-ig, aztán fogta és elment mellettem. Akkor vettem észre kómásan, hogy nem ellenőr volt, hanem egy közmunkás cigány... azért volt karszalagja. És valószínűleg azért botorkált így, nézegetve az utasokat, mert részeg volt :D
2015. aug. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezen sírok esküszöm 😂 vlm is volt már ilyen csak akk 1 pénz kérő csöves jött felém
2015. aug. 8. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!