Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehetséges, hogy letiltott?

Lehetséges, hogy letiltott?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, hogy senkit nem érdekel ez a kérdés.

Én sem tudom, hogy miért gondolkozom rajta.

Hogyha esetleg van valaki, aki hajlandó elolvasni és tényleg csak egy egyszerű véleményt fogalmazni egy mondatban, nagyon hálás lennék, ha megtenné! Nem egy nagy dolog, csak olyan bosszantó...

Az egyik kollégám bejelölt valamelyik nap facebookon, miután váltottunk pár szót. Aztán persze, mivel új ismerős, előre kidobta a chaten, és láttam, hogy hosszú ideig aktív volt.

Aztán egy napra rá teljesen eltűnt a chatről, semmit nem jelzett ki a neve mellett, hogy mikor volt utoljára fent. Azt hittem, biztos dolga van, elutazott vagy valami, de utána nem sokra rá dolgoztam, és láttam, hogy szinte folyamatosan facebookozik (messenger)...

Egy szót sem beszéltünk sem facebookon, élőben sem nagyon szoktunk, csak ha összefutunk.


Én lány vagyok, ő pedig fiú. Nem akarok tőle semmit, csak érdekelne, hogy miért tiltana le bárki is, akivel nem beszélek egy szót sem. Jó, amúgy tudom, hogy hülyeség az egész..


2015. aug. 9. 01:41
 1/4 anonim válasza:

Nézd meg az adatlapját: ha elérhető, akkor biztosan nem tiltott le, ha pedig az ismerősödnek jelez, akkor még csak nem is törölt. :)

Egyébként az is előfordulhat, hogy csak a chat-et kapcsolta ki neked.

2015. aug. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amgí volt facebookom, addig mindig csak annak volt bekapcsolva a chat, akivel beszélni is szerettem volna. A többieknek közük nincs hozzá, mikor vagyok fent.

Mivel lassan mindenki már csak ott akart elérni, most már nincs facebookom :)


Valószínűleg ő is szelektálja, hogy ki lássa, ha be van jelentkezve. Ennyi az egész.

2015. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rákeresel a nevére, és kidobja a profilját, akkor nem vagy letiltva. Az újakat a Facebook egy ideig kiemeli, lehet, hogy leminősítette a kolléganődet a többi "szokásos" ismerős közé. Az is elképzelhető viszont, amit az előttem szólók írtak. :)
2015. aug. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
le kéne már jönnia facebookról, egy mesterséges mű valami ami sokkal inkább eltávolítja az embereket egymástól, mintsem közelebb hozná.
2015. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!