Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tartok az egyetemi élettől,...

Tartok az egyetemi élettől, az új társaságtól. Hogy küzdjem le az aggodalmamat?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kezdem az egyetemet, és félek attól, hogy nem találom meg az új társaságomat. A gimi alatt borzasztó jó baráti köröm volt. A gólyatáborban megismertem a szaktársaimat és teljesen mások mint a gimis osztálytársaim. Elég sok közöttük a visszahúzódó alak. Nem is nagyon tudtam velük elbeszélgetni annyira. Most a kezdés előtt rengeteget stresszelek hogy mi van ha nem lesz olyan jó társaságom és 19 évesen szégyen szemre bepunnyadok.

2015. aug. 26. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy nem lesz olyan jó a társaság, de egyrészt ott vannak a régiek a gimiből, másrészt vannak más karok általában az egyetemen, illetve klubok, szórakozóhelyek is sokszor egyetemen belül. Nekem híresen rossz évfolyamom volt és onnan csak 1-2 barátom, de más karokról, vagy teljesen máshonnan megismerkedtünk emberekkel és velük találkoztunk inkább, illetve az alsóbb évfolyamok is sokkal normálisabbak voltak a szakunkon, az ő társaságukat is inkább kerestem, mint a mi sznob évfolyamunkét.
2015. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, tapasztalatbol mondom, hogy kozel sem lesz olyan pezsgo az egyetemi elet, mint a gimis. nalunk is sok a visszahuzodo ember, es rengetegen vannak, akikrol ugy tunik, mintha tenyleg csak tanulni jarnanak be egyetemre, ket ora kozott alszanak vagy mas dolgokat inteznek, a nap vegen meg mar rohannak is haza, es hallani se lehet roluk, meg hetvegenkent sem. es ezek javareszt nem idosebbek, akikrol feltetelezni lehetne, hogy az egyetem mellett van munkajuk, es egyeb mas teendojuk, hanem teljesen atlagos 19-20 evesek. nyilvan ez az adott csoporttol is fugg, de nekem ezek az eddig tapasztalataim.

20/F

2015. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerős...
2015. aug. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
próbálkozz esély mindig van ,bár én megszívtam a szociális életet egyetemen de legalább elvégeztem.
2015. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!