Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért hiszik, hogy egy fiatal...

Miért hiszik, hogy egy fiatal nö csak prostitúcióval juthat pénzhez?

Figyelt kérdés

Ha egy lány a fiatal kora ellenère átlagos körülmények közt él (több szobás albi, szép ruhák, luxus parfümök, nyaralàs), akkor vagy kitartják, vagy prosti.

Holott külföldön ezt a legalapabb (eladó, árufeltöltö, meki) munkákból fenn lehet tartani

Miért mindenkinek az az elsö gondolata, ha egy 20 körüli lány nem nyomorog, akkor biztos prosti?


2015. aug. 29. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Az általad felsorolt dolgok nem igazán képezik az átlagkörülményt.

Pl a luxusparfümnek a nevében is benne van.


Egyébként azért, mert rengeteg 20 év körüli nő ezt csinálja és általánosítanak.

2015. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert nem külföldet kell nézni. Magyarországon, huszonévesen az átlag körülmény az, ha többen kitudtok venni egy albit, van ruhád, kajád és letudsz menni a balcsira.


Amelyik 20 éves lány egyedül előtudja teremteni magának azt amit leírtál, annak vagy iszonyat nagy mákja volt és jól tudott elhelyezkedni, vagy pedig apuciék, vagy egy idegen úr tolja a feneke alá mindezt.

2015. aug. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éltem külföldön , jóbarátom két helyen is . A meki 850 euró körül csenget , egy albi minimum 400 plusz a rezsi és ugye a megélhetés. Ebbe luxus véletlen se fér be , tuti használt gépjármű se . A kinti komoly melós többet kap , de nem flancol , az újgazdag és a csóri menőzik villog és vásárolja túl magát a világ bármely részén . A sérült vagy hiányos részét fedné ezáltal .
2015. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"külföldön ezt a legalapabb (eladó, árufeltöltö, meki) munkákból fenn lehet tartani "


Ja, itt csak az a probléma, hogy idehaza élnek így és nem külföldön laknak!

2015. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külföldön ezek elérhető dolgok, de nem itt. Én fél éve dolgozok a suli után és 126 ezret keresek 8 órás munkarendben pótlékok nélkül (pótlékokkal 140 körül). Akik itt vannak nők, és nőnek való munkát végeznek (nem 2 méteres, vállas ndk-úszónő alkatuk van, szóval fizikai munkák kilőve) azok tátott szájjal csodálkoznak, hogy milyen "jól" keresek. Az a szomorú, hogy itt ez jónak számít. Addig jó is, nekem is jut parfümre, meg egy-egy jobb ruhára, amíg egyedül élek. De ahogy lennének gyerekeim, vagy akár összeköltöznék a nagyétvágyú pasimmal, az kizabálna az összes pénzemből. Ezért nem költözök össze vele, a munkássszállón 10 ezerért lakok per hó, szóval egy hónapban 116-ot magamra költhetek.

Aki családot akar, vagy magasabb igényei vannak, esetleg nem felel meg neki a bkv, a tömött buszok, az ne maradjon itt... mert itt csak vagy ezen a módon van pénze egy fiatal nőnek (én fizikai munkát is végzek, nehéz súlyokat emelgetek) vagy menjen ki külföldre. Nekem telik nyaralásra, szép ruhákra, de 10 év múlva megnézhetem a gerincem és a térdeim, ha Magyarországon becsületesen sokat akarok keresni.

2015. aug. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi pl a párommal huszonéves fiatalok vagyunk (én még 25 sem vagyok), de már régóta külföldön dolgozunk, én az egyetem alatt is nyaranta kijártam dolgozni. Igaz, némileg a szüleim is segítettek, de ők sem olyan gazdagok, nem sokat tettek alám (csak odaadták az autójukat, hogy eljárjak dolgozni, míg össze nem szedtem a saját autóra valót). 22 évesen 1,5 milliós saját autót vettem, és most, 24 évesen a házépítésen gondolkozunk (az egyetlen ok, amiért nem vágunk bele, az az, hogy nem tudjuk, a párom nem-e fog messze innen munkát találni a szakmájából kifolyólag). Közel minden éven megyünk nyaralni, idén 2 hetet voltunk külföldön, ami sokszázezer forintba került. És ebbe mennyit adtak bele a szüleim? Kb. semennyit. Külföldön dolgozunk (átjárunk a határon), itthon jól meg lehet élni két kinti fizetésből.

De azt azért hozzátenném, hogy ha kint laknánk, a kinti albérlet árak mellett nem jutna sem 2 autóra, sem nyaralásra, mivel annyira drága kint minden.

2015. aug. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!