Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Járnátok egy olyan emberrel...

Járnátok egy olyan emberrel akinek valamilyen testrésze nincs, le van vágva stb?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel ,hogy nektek mi erről a véleményetek..

Normális az alakom,vicces, megértő és hűséges vagyok.

Retinoblastoma szemdaganatom volt,így eltávolították a szemem és lett műszemem csináltatva.. viszonylag tudom mozgatni,szinte ugyan úgy néz ki mintha rendes szem lenne.

Érdekel ,hogy ez szerintetek vissza taszító-e vagy nem annyira érdekelne titeket a szemem,hanem úgy elfogadnátok és pl. az arcomat vennétek figyelembe.

Vagy esetleg meg mernétek-e attól környékezni



2015. szept. 3. 20:57
1 2
 1/13 FüligJimmy88 ***** válasza:
88%
Simán. Szerintem ebben semmi visszataszító nincs. Lehet hogy egy kicsit furcsa lenne, de ez nem lenne szempont.
2015. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálom az ilyen embereket kérdező.

Nézd meg A nyomorultak c. film hosszú változatát, aminek nincs párja. :) Na, ott van benne a vége felé egy ilyen rész. Leírom: Egy férfi beleszeretett egy olyan nőbe, akinek nem volt lába sajnos. A mosolyába, ez hatott rá.

Ezzel csak azt akarom neked írni, hogyha normális az illető, akkor igen. :)

2015. szept. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha a többi elvárásomnak megfelel, biztos nem ez lenne az, amiatt azt mondanám, hogy "Sajnálom, de nem!". :)
2015. szept. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt lány barátom akinek műszeme volt, de abban a társaságban az egyik fiúnak is hiányzott az egyik lába térd alatt. A lényeg, hogy a lány csinos volt, mindenki tudott a szeméről, de senkit se érdekelt. Engem se, pedig akkor még nem jártuk meg a poklot a lányommal a Tűzoltó utcában. Majd 5 év múlva ő teszi fel a kérdést, hogy mennyire gáz az a hatalmas vágás a hasán, ahol eltávolították a veséjét...
2015. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én az ilyen embereket nagyon/kimondhatatlanul sajnálom... :c Nem tartom visszataszítónak. De ha látok egy hölgyet, akinek nincsen lába, gyomorgörcsöm lesz, és akkor inkább nem nézek oda, és emiatt utána bűntudatom van... :'(

De nem tartom visszataszítónak, nem ő tehet róla. :'(


14/L

2015. szept. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A műszem nem zavarna.
2015. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Benedict


Mindig biztasd őt és mondd neki,hogy úgy tökéletes ,ahogy van.

Tudod az olyan embereknek akiknek van ugymondt ilyen szépséghibájuk magukról soha se hiszik el ,hogy tökéletesek és jók úgy ahogy vannak.

Én is ezért kérdeztem meg.

látva ezeket az kommenteket sokkal jobban érzem magam.

őszintén mondom

2015. szept. 3. 21:14
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom oszinte valaszokat varsz, ugyhogy az is leszek. Nem undorodnek tole, es nem is ijesztene el, de ahhoz tulsagosan zavarna, hogy egy ilyen szemely a baratnom legyen.
2015. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az összhatás számít, nem ilyen kis hibák.


Mondom én, holott képes a nem jól záródó fogsorom- állkapcsom kiborítani..meg a csíkjaim. Magán néha tök tragikusnak érez az ember mindent, amit máson észre se vesz vagy nem tartja fontosnak, taszítónak.

2015. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom így, nem csak az számít, hanem összességében. Mondjuk nekem is van fogyatékosságom, nem hiányzik semmim, csak nem vagyok láthatóan egészséges, ezért még nem volt kapcsolatom, hozzám hasonlóval sem.
2015. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!