Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kinek nincs még facebookja...

Kinek nincs még facebookja rajtam kívül?

Figyelt kérdés

2015. szept. 5. 17:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én azért nem használom, mert a cionista zsidók adatgyűjtő, agymosó oldala.
2015. szept. 5. 17:09
 2/13 anonim ***** válasza:
a mamámnak :D
2015. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2015. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 opened paradise ***** válasza:
Nekem sincsen,de csak mert nem az én világom és nem ilyen hülyeségek miatt...
2015. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem van, de nem érdekel.


Van olyan ismerősöm, aki meg élni se tudna nélküle, és a telefon elavult szerinte mondjuk bejelentkezni valahova.

2015. szept. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%

Hülyeség. Akikről te beszélsz azoknak pont nincs szűksége ilyen eszközökre, hogy elérjék a céljukat.


Adatgyűjtés?

Az anyakönyvi kivonatodban benne van, hogy ki az apád, mi a neved, innentől kezdve 1 perc kinyomozni, hogy melyik iskolába jársz, hol laksz stb.

Ha valaki tényleg akar már ez alapján a kérdés alapján is kinyomozhat. Gondolom nem rejtett hálózatot használsz, meg maszkolt IP-t, stb.

Szerinted hol érdekli a cionista zsidókat, hogy neked mi a véleményed róluk, melyik a kedvenc filmed, kivel levelezel a legtöbbet. Hol érdekli őket az arcod,


Az is az agymosásnak köszönhető, hogy azt hiszed agymosó. Ha tényleg ennyire képbe lennél immunis lennél az agymosásra, nem kéne félned, hogy vajon melyik poszt mossa az agyad.


Néhány ember akinek nincs facebookja az nemzetbiztonsági, a többi pedig valahol gázos. Persze a 20-25 év alatti korosztályra gondolok.

2015. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok.


[link]

2015. szept. 5. 20:12
 8/13 anonim válasza:

Ha még a cionista zsidók is lennének az adatgyűjtők szerinted hol érdekli őket hogy te ki vagy?

Engem is basztat hogy pl telefonra akár mint letöltenék csak akkor tudok ha pl a google mindent tudhat majd rólam...

Bár facen én totál passzív vagyok csak akkra használom hogy 4-5 közeli ismerőssel tudjak chatelni

2015. szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem sincs már évek óta, és azért töröltem mert sosem használtam. Az adatgyűjtéssel egyetértek, és itt nem a születési dátumodra gondolok, meg az apád nevére stb...mert ahhoz nem kell facebook. De hogy kivel voltál, hol, mikor, mit csináltál arra tökéletes. Az már csak rajtad múlik, hogy mennyit mutatsz meg magadból, de ez az igazi nagy testvér. És a sok idiota meg önként és dalolva feltölti ezeket minden nap, akár töször is. Mindegy is, ők szeretik kiteregetni az életüket. Nekem rémisztően közönséges.
2015. szept. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
En nem tudom, hogy a kozonseges szo jo-e ide...nekem ijesztobb. Pl. kiteezi, hogy nyaral, addig siman betorhet barki, aki latja es tudja,hol lakik. Meg kinek mi koze ,hol vagyok,kivel ... inkabb ovis. Engem fel se lehet koszo teni idovonalon,irni oda. Ne nezegesse mindenki, kivel vagyok joban...nem kell egy rosszindulatunak se felkeresnie egyikunket sem, hogy a masikat ocsarolja, mert hogy meg akar vedeni. Vagy barmi..
2015. szept. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!